MODERATÖR olmak isteyenler için...

MURATS44

Özel Üye
Değerli RâsuleHasret Ailesi üyeleri
Forumumuzda gerek işleri ,gerekse daha başka nedenlerden dolayı forum içerisinde aktif olamayan yetkili arkadaşların yetkileri konusunda genel bir düzenleme yapılacaktır.Sizin siteniz www.rasulehasret.com'da aktif olacağını düşünen ve yetki almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki formu doldurarak taleplerini bildirebilirler.

1-) Adınız :
2-) Kullanıcı adınız :
3) Yaşınız :
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri :
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? :
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :
:cool: http://rasulehasret.com/showthread.php?t=2046
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :

Bir bölüme 2 den fazla istek geldiğinde gerekli ayrıntılara bakılarak ( Forumdaki seviyesi , konuların durumu , görünüş ve estetik gibi ----- Mesaj sayısı hariç:)--- herkesin kabul edebileceği bir orta yol bulunarak görev dağılımı yapılacaktır...

GÖREV ALACAK ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİZ..
( Söylemek istediğiniz bir konu varsa özel mesajla belirtebilirsiniz...)
:gül:gül:gül:gül:gül:gül

Biz diğer sitelerde ki gibi satırlar dolusu şart sunmuyoruz. Sadece gönülden isteyerek başarılı olacağına inanan arkadaşlarımıza tavsiye niteliğinde bir kaç kural'a uymalarını rica edeceğiz.

1-) İlk önce kendi konu ve yorumlarında , bunun yanında üye isimlerinde Türkçe'ye önem vermek.Sitede bu şartlarda en az 30 konu/mesaj 'ının bulunması...
:birinci
2-) Kendi blümlerinde açılan bütün konuları takip etmek , Türkçeye uygun olmayan düzenlemeleri yapmak , Konu içinde sakıncali görülen yerleri önce konu sahibine sonra da adminlere bildirmek...

3-) Hem kendi konularında , hem de görevli olduğu bölümde açılan bütün konularda estetiğe önem vermek , konu sahibine gerekli uyarıları yapmak , elinden geliyorsa zaman ölçüsünde kendisi bu düzenlemeyi yapmak ve düzenleme nedenini açıklamak...
clapping
4-) Bölümün sürekli aktit tutulmasını sağlamak , okunmamış konuların güncellenmesini sağlamak...zgd

5-) Yöneticilere ve üyelere karşı saygılı olmak.Bir aile ortamında çalışmak..:by:

6-) Kurallara uyulmadığı takdirde önce uyarılara sonrada gerekirse yetkisinin alınacağını kabul etmek ve bunun için kırılmamak...agresivve

Bu kurallara ( Gerçi , diğer sitelerdeki kurallara bakınca bunlar kural bile sayılmaz ama ....) uyacağım ve bu kuralları diğer arkadaşlarımlada paylaşacağım diyorsanız yukarıdaki " BAŞVURU FORMU " nu doldurarak sizin sitenizde söz sahibi olabilirsiniz...
TEŞEKKÜR EDERİZ..

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
1-) Adınız : Hamza
2-) Kullanıcı adınız : Hamza
3) Yaşınız : 25
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? : Elimden gelen ne ise.Verilen görev ne olursa ...
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri : Yok
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? : Boş zamanlarımın hepsini
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? : Sitedekiler ve yeni üyelerin daha aktif olmaları gerekir.
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir : Bilgisayar ve Tarih Bölümleri

a.r.o​

karakız

Aktif Üyemiz
1-) Adınız : Sinem
2-) Kullanıcı adınız :Karakız

3) Yaşınız : 22
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ?
Elimden ne geliyorsa Allah rızası önemli olan...

: 5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri : Şuanda Değil bütün görevlerimi bıraktım kpss nedeniyle..ama bir tane siteye faydam olsun

6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? :
ben günde 3 4 saatt pc de oturan biriyim oda en az yani
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? : Face grup açılabilir..goole arama moturunda çıkan başlıklar seçilmeli yani genel başlıklar seçilerek başlık atılmalı konulara

sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir : Resimler kısmı olabilir.Ayet hadis kısmı her gün ayetler hadisler yazabilriim.Bilgisayar cep telefonu vs gibi bölümler hariç her bölüm olabilir

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun arkadaşlar, verdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı....
Ben kendimce değerlendirdim,Admin arkadaşlarla istişare yaptıktan
sonra gereği yapılacaktır biiznillah....:güll

karakız

Aktif Üyemiz
ben mod olmuşum hemde pembeyim yaaaa :) pembe olayımda ne olursma olayım :)) o derece hehe...çokkk teşekkürler ben hangi bölümlerde mod oldum şimdi...birde sohbet penceresi açılmıyor yazamıyorum acaba bendenmi sorun diye merak ediyorum

karakız

Aktif Üyemiz
bende hiç düzelmiyor öyle donuk yazı yazamıyorum oraya...ne hikmetse ....ilginç ilk kez böyle birşey oldu bende

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
yeni mod olan arkadaşlar hayırlı olsun diyorum rabbim utandırmasın görevlerinizi hakkıyle başarıyla yerine getirirsiniz inş

Üst Alt