Selamlar Olsun

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ve Aleykumselam bizden de size selam olsun...

Hayırlı ve daim olsun üyeliğiniz,sitemizi beğendiğinize memnun olduk ALLAH razı olsun...
sizde aileden birisiniz artık:)

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
hoşgeldiniz. allah sizden de razı olsun inşaallah. Aradığınız huzuru ve menaviyetı burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Gerek konular gerekse ailemizin bireyleri olarak kısa zamanda buranın bir parçası olacağınıza emin olun. hoşgeldiniz. :)

SözDüŞü

Banned
Sayın VuSLaT,HAMZA ,

Çok teşekkür ederim..

Gönül huzur arar ;ama bazen yolu nedir ,nerede olmalıdır bilemez..

Foruma ilk girdiğim anda gerek radyodaki konuşmalar,gerek aradaki ilahiler çok etkiledi..

Burayı ayakta tutan emek ve gönüllerinize şükranlarımla..

İnşAllah daimi olacağım

AyBuKe

Yönetici
Aleykum selam hoş geldiniz doğru yerdesiniz inşallah.

samimiyetiniz den Allah razı olsun,emin olun sitenin ismi kadar buradaki gönül dostlarıda güzeldir.
saygılı maneviyata değer veren bir aile içindesiniz.

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
çok doğru ifade ettiniz.
Gönül huzur arar ;ama bazen yolu nedir ,nerede olmalıdır bilemez..
gönül huzuru bulunca sıkı sıkıya sarılıp hiç bırakmamak ister. Ama , maalesef küçük engellerle huzur az da olsa etkilenir. Burada huzurla bulunacağınız ve çıkmak istemeyeceğiniz bir dünyadasınız. Ailemiz siz değerli can gibi , bir kişi ile daha büyüdü. Tekrar hoşgeldiniz.

MURATS44

Özel Üye
ve aleyküm selam. :)
hoşgeldiniz Güzin Hocam.
Ailemizin kalıcı fertlerinden biri olacağınıza yürekten inanıyorum. Arkadaşların da söylediği gibi, burada gerçek huzuru ve kardeşliği bulacaksınız inşaallah. Sizinde dediğiniz gibi , gönül her zaman huzuru arar. Yaşadığınız sıkıntıyı biliyorum. Baştan sona okudum. Gerçekten inanamadığım konular var ama Allahtan hayırlısı olsun diyelim. Geçmiş olsun tekrar. Eminim çok çok kısa bir süre içinde sitenize kavuşacaksınız. Elimizden gelen ne varsa, yardım etmeye hazır olduğumuzu bilmenizi isterim. Buradan her türlü isteğinizi belirtebilirsiniz. Tekrar Hoşgeldiniz. Eskiye de güzel bir sünger çekip , yeni yolda emin adımlarla hepberaber ilerlemeniz dileklerimle. :)

SözDüŞü

Banned
Değerli kardeşlerim,

Rabbim hepinizden razı olsun

Bazen yaşananlar inanması zor olandır,çünkü hisseli bir imtihandır

Bazen çile Allah'ın kuluna O'nu kendisini anmasına layık gördüğü için verdiği vesilelerdir..

Öyle bir rüyam var ki,çok şükür,bu bana Allah katında kafidir..

Maneviyat ve huzur dolu hanenize kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Üst Alt