Muhtazaf Bey

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
©VuSLaT

Ailemizin değerli büyüklerinden , bizimde sevdiğimiz Mutazaf Üstadımız Şevket Okyay Üstadımız vasıtasıyla ailemize katıldığı günden bu güne kadar, en başta olgun kişiliği, ailemiz bireylerine yaklaşımı , site genelindeki bütün konulara katılımı gece gündüz her fırsatta ailemizi ziyaret edip hem eğlenceli konular, hemde kendine has özel şiirleri ve yazılarıyla kendine çok özel bir yer edinmştir tüm rasulehasret ailesi bireylerinin yüreğinde.

Konularındaki estetik, Türkçemize verdiği önem ve her alanda hayat çizgimizi yönlendiren konulara temaslarıylaa bizlere çok değerli emanetleri tekrar tekrar hatırlatmasıyla gerçektende çok önemli bir noktada bulunmaktadır.

Kendisini en derin hislerimizle tebrik ediyor, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz tüm rasulehasret ailesi adına.

Muhtazaf Üstadım;

Sizi tanımak bizler için büyük bir onurdur. Varlığınızla hem ailemizde, hemde yüreklerimizde çok değerli ve özelsiniz. İyi ki ailemizdensiniz. Herşey için sonsuz teşekkürler. Allah cc sizden her iki cihanda da razı olsun inşaallah. glü

glü TEŞEKKÜRLER ÜSTAD glü
©Rasulehasret.com

MURATS44

Özel Üye
Muhtazaf Beye gerçekten de ne söylesek az kalır. Konulara bakıyorum da , baktığım her konuda mutlaka beğenisi var. Bütün konuları takip ediyor. Konuları takip ettiği gibi kendine özgü eserleriyle de çok güzel mesajlar veriyor. Şiirlerin sonlarında sanki uyarı mesajı kendineymiş gibi bitiriyor ama alında herkese verilen mesajlar. Komik resimler bölümüne açtığı birbirinden güzel konular ise yüzlerde tebessüm oluşturuyor. Vuslat adminim sana da ayrıca teşekkür ederim. Değerli büyüğümüzü bir kez daha tebrik ve teşekkür ederim.

Muhtazaf üstadımızın hem kişiliği hemde bizlere yaklaşımı , babacan tavırlarıyla ailemizin vazgeçilmezlerinden biri olmasına yetiyor. Varlığınız için sonsuz teşekkürler Sevgili üstadım. Her zaman var olun inşaallah. Rabbim size sağlıklı bir ömür ve her iki cihanda da saadet bahşetsin inşaallah.
©Murat's44

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
el.jpg

İçindeki yanan ateşi,kalemine mürekkep eden şairimiz değerli üstadımız...Muhtazaf...

Vuslat derki:Bir muammadır aşk şairin dilinde,kiminin vicdanına atılan taştır satırlar,
kiminin yoluna serilen gül,kimininde fakir gönlüne katılan aştır şair....
işte böyledir şairin yüreğinden akıp gelenler...

İyiki sen varsın üstadım iyiki seni tanıdık,o güzel yüreğin her daim hüzünden beri olsun.
Kalemin yüreğinden her dökülen sözleri satırlara döksün inşallah,,,,Hayırlı uzun ömürler diliyorum...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
247393_DX.jpg

Es-Selamü aleyküm ve rahmetullah.
Gönlü güzel kardeşlerim.
Gök kubbesi tarumar olmuş şu dünya,mızda gönülleri rızasına uygun gülümsete bilmişsek RAB'bime şükürler olsun.
O' nun rızası olmadan yapılan herşeyin hayrı da olmaz, sevabı da olmaz.
O sebeple işlerimizi hep rızasına uygun yaparsak işimizde rast gelir inşa-ALLAH.
ALLAH sizlerden binlerce razı olsun.
RAB'bim.....
Gönlünüzdeki hayırlı şeyleri nasip etsin, hayırsız şeyleri zail etsin.
Evlerinizde, işlerinizde kolaylık, bereket, huzur, uyum ve kul olmanın hakkını vermeyi nasip etsin...
ALLAH c.c. sizleri cennetine koysun...

Amin...

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
bildiğim kadarıyla değerli büyüğümüz Muhtazaf Bey, Şevket Okyay hocamızın davetiyle aramıza katıldı. Kendisi de bu daveti kırmadan bizlere örnek olacak şekilde yumuşak huylu ve özel kişiliği ile hiç ara vermeden hep aramzıda oldu. İnşallah hep birlikte bu özel amaçla hakk yolunda devam ederiz. Muhtazaf Beye, abimize en derin saygı ve sevgilerimle tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum. Varlığınız bile bizleri mutlu etmeye yeter üstadım. Allah cc sizden her iki dünya da saadet bahşetsin inşaallah.Allah cc sizden razı olun. emeklerinize yüreğinize sağlık.

VuslatSevdası

Aktif Üyemiz
evet muhtazaf abim gerçekten arada takip etiğim hem yazı dizileriyle ve mütevazi kimliğiyle takdir ediyorum birarada olabilme vesilesiyle inş..

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Aleyküm selam amcam.maşaallah.böyle sevilmek her kula nasip olmaz.her gittiğin yerde sevgi vesilesisin ne mutlu.Rabbim bizede nasip etsin inşaallah.Rabbim seviyor ki kullarınada sevdiriyor inşaallah

Üst Alt