Günlük Yoklama Ve Selamlaşma Defteri 3 haziran 2010 perşembe

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
Gazze için

Gazze!.. Ey Ebubekir'in sesiyle şehadeti yankılanan belde!. Ey İmam Şafiî'nin doğduğu toprak! Ey kurak iklimlerde bereket yeşerten vadi!.. Ey milyonla Haçlı ayakların çiğnediği ve kahraman Selahaddin'in kurtardığı vilayet!. Sen ki kadîm Mısır'ın kapısı, sen ki Yavuz Sultan Selim'in sancağıydın!. Sen hac yolumuzdaki durak; sen sürre alayımızın emin vadisi!
Sen ey Gazze! Bu toprakların çocukları senin için dalga dalga şehit düştüler. Tarihten tarihe, çağdan çağa, devirden devire tam dört yüz yıl (1517-1917) tekrar tekrar şehit düştüler. En çok da, en sonunda şehit düştüler ve son asker de son nefesini verdiği gün sana ağlayacak kadar bile gücümüz kalmamıştı. Gazze! Ey en acı günlerini en son yaşayan şehir! Zalimler, vahşiler, haydutlar elinde kaldın. Senin için bir şey yapamadık, yapamıyoruz!.. Bir duamız var sana dair. Elimizden gelen bu!.. Ve bir de verebileceğimizi vermek!.. Maldan ve candan... Bugün imtihan günü!..
Yaratan, rızık veren, yol gösteren... Rahmetini kimseden esirgemeyenyarabbi müslüman kardeşlerimiz var yardım bekleyen zulüm gören kardeşlerimiz var yarabbim yardım et zalimlerin zülümlerini başlarına çevir yarabbi..(amin)
rasule hasret sevdalıları
hayırlı sabahlar diler
esselamü aleyküm verahmetullahi berekatühü ebeden daimen

08:12

dua edelim inşa
b478.gif
filistinli kardeşlerimize

yardım ekibimize
b478.gif
yar ve yardımcıları olsun

(amin)

Üst Alt