Teşekkürler Rasulehasret canlar

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Sizin siteniz rasulehasret.com'un
kurulduğu 2009 yılından bugüne emeği geçen ,
sitemize uğrayıp bir selamını esirgemeyen ,
gönlü rasulullah aşkıyla dolu olan,
bütün değerli canlara ,
Sonsuz Teşekkürler.

MURATS44

Özel Üye
Biz sana teşekkür ederiz adminim. Ellerine sağlık.
sitemizin kurulduğu günden bugüne geçen zaman içinde , sanal ortam olarak görmeden çok değerli dostlar kazandık. Bu değerli dostları sonsuza kadar baki kalacak dostlar olarak ailemiz içerisinde görmek gerçekten çok güzel.
Muhtazaf üstad, Fahrettin hocamız, Tahkar bey , hasret rüzgarı, yunus, harekat...... ve daha bir sürü kardeş ,abi ,can, dost.......
Rabbim sonsuza kadar bu bağı bozmasın inşaallah. Hep beraber nice uzun yıllarda güzel bir aile olmak dileklerimle. Eyvallah adminim. Ben de bütün canlara yürekten sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah ac herksten razı olsun inşaallah..Amin..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Sonuna kadar izledim,çok güzel olmuş ALLAH c.c. razı olsun... Öncelikle Vuslat Adminimize -teşekkürler- adlı klip çalışmasını Günün klibi olarak üyelere sunum yaptığından biz teşekkür ediyoruz.

Gerek okumak, gerekse yorum yapmak suretiyle bu foruma ilgi gösteren tüm rasulehasret severlere da ayrıca şükranlarımı sunuyorum.

radyomevlana

Aktif Üyemiz
ya Allah razı olsun ne diyeceğimi bilemiyorum, Allah razı olsun sizler beni mutlu ettiniz Rahmanda sizleri her daim mutlu etsin her iki cihanda

naciyeee

Aktif Üyemiz
Rasulehasrete yakışır bir video olmuş emeklerinize sağlık.

Sitenin en değerli demirbaşları ve gerçek dostluğu gösteren örnek bir aile olmuşsunuz.SİZİ TEBRİK EDERİM.

TEKSİNİZ net aleminde yolunuz her daim açık olsun.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
ALLAH razı olsun Adminim Teşekkürler.
Ve diğer kardeşlerimden ALLAH razı olsun inşa-ALLAH.

Selam ve dua ile.

harekat

Özel Üye
Allah razı olsun adminim.bazı nedenlerden dolayı siteye uzun zamandır giremediğim için klibinizi yeni gördüm. buradaki değerli kardeşlerimize hüsnüzanınız ile yaklaşıp çok güzel bir değerlendirme yapmışsınız. ki ben şahsi adıma teşekkür ediyorum. Dizayn olarak müthiş hazırlamışsınız. bu konuda çok profesyönelsiniz anlaşılan. ellerine sağlık adminim. bende uzun zamandır sitemiz adına ikinci bir klib yapmayı düşünmüştüm. ve sonunda tamamladım ve inşaallah upload edip yarın sitemizde yayınlayacağım. bu arada hakkınızı helal edin. türkiyeye temelli dönüş yapıyorum. olur da siteye gelemezsem benden yana herkese hakkımı helal ediyorum. Allaha emanet olun. sitemizde ki kardeşlerime buradan selam ve sevgilerimi yolluyorum...vesselam....

Üst Alt