Mahzungarip bu haftanın konuğu.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Funky%20Koltuk.gif

Evet ihsan şöle buyur hem dinlen hemde gelen sorulara cevap ver bakalım,,,çok dinlendin.....ne dersin....HAHHAHA

ESSELAMUALEYKUM,,,,Evet arkadaşlar sitemizin değerli adminlerinden sayın İHSAN hocam bu haftaki konuğumuz....Arkadaşımızı daha yakından tanımak adına, saygı sevgi çerçevesi içinde sorularımızı sorabiliriz.....Önemli olan kişiyi rencide edici sözlerden kaçınmak ve bu hususlara dikkat etmemiz gerekiyor....Hadi bakalım kolay gelssin.....

1_ Forumumuzdaki nickinizin anlamı nedir_? Neden bu nicki kullanıyorsunuz_?
2_ Zamanınızın ne kadarını bilgisayar başında geçiriyorsunuz?
3_ Etkilendiğiniz ve örnek aldığınıztarihtengünümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişilik var mı_? Varsa kim_?
4_ Geleceğe yönelik hayalleriniz ve planlarınız nelerdir_?
5_ Forumumuzda en çok dikkatinizi çekensizi en çok etkileyen isimler kimler_?
6_ Keşke dediğin ve hala pişmanlık duyduğun bir olay varmı_?
7_ En sevdiginiz yazar kimdir..? Kimleri dinlemeyi seviyorsun_?
8_ İçinde şunu yapmayı çok isterim dediğin şey nedir_?
9_ Forumda en cok vakit gecirdiginiz bolum hangisidir_?
10_ Hayatınızda olmazsa olmaz dedikleriniz nelerdir..._?

kolay gelsin ihsan......ss..

mahzungarip

Yönetici
ESSELAMUALEYKUM,,,,Aleyküm selam...Evet arkadaşlar sitemizin değerli adminlerinden sayın İHSAN hocam bu haftaki konuğumuz....Arkadaşımızı daha yakından tanımak adına, saygı sevgi çerçevesi içinde sorularımızı sorabiliriz.....Önemli olan kişiyi rencide edici sözlerden kaçınmak ve bu hususlara dikkat etmemiz gerekiyor....Hadi bakalım kolay gelssin.....kolaysa başına gelsin:)

1_ Forumumuzdaki nickinizin anlamı nedir_? Neden bu nicki kullanıyorsunuz_?

mahzun hüzünlü,üzgün garipte yanlız demek.niye kullanıyorum çünkü bu nick beni anlatıyor ve seviyorum :) 12 yıllık mahlasım;)
2_ Zamanınızın ne kadarını bilgisayar başında geçiriyorsunuz?

Ben deyim 5 sen de 10:) belli olmuyor ama geceleri girebiliyorum genelde en az 5 altı saat takılırımdirol
3_ Etkilendiğiniz ve örnek aldığınız tarihten günümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişilik var mı_? Varsa kim_?

Zor bir soru aslında hangi birini söyleyem ki:) Sahabeler ve sahabe hayatı yaşayanlar etkilemiştir elbet onlar gibi olabilmek ne haddimize:(( bizler günahkar mücrim kullarız keşke ayaklarının tozu olabilsek..
4_ Geleceğe yönelik hayalleriniz ve planlarınız nelerdir_?

Geleceğe yönelik hayalim planım filan yok kalmadı:) şçyle olsada böyle olsada desemde nafile:(( giden gitti ne hayal kursamda boşa..kabul olmayacak duaya amin denmez..
5_ Forumumuzda en çok dikkatinizi çeken sizi en çok etkileyen isimler kimler_?

Murats44 başkan be VuSLaT başkaniyemdirol
6_ Keşke dediğin ve hala pişmanlık duyduğun bir olay varmı_?

çooooook:((
7_ En sevdiginiz yazar kimdir..? Kimleri dinlemeyi seviyorsun_?

Bediüzzaman Said-i Nursi .....Abdussamed ve arap şeyhleri dinlerim genelde:)
8_ İçinde şunu yapmayı çok isterim dediğin şey nedir_?

İsrailde bi yahudi bile kalmayana kadar silip süpürmek ve terörün başını kesmek:)ateeeş
9_ Forumda en cok vakit gecirdiginiz bolum hangisidir_?

Ftp ve Admin CP bölümü haaa
10_ Hayatınızda olmazsa olmaz dedikleriniz nelerdir..._?

ÖNCE VATAN,DİN,NAMUS,KURÂN,ALLAH KORKUSU,PEYGAMBER SEVGİSİ VE ÖRNEK HAYATI,KISACA ALLAHIN DEĞİŞMEZ KANUNU OLAN SÜNNETULLAH DİYELİM..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Tebrik ederim cevaplar çoook güzel.....Devamı gelecek az dinlen olurmu......khvuyk

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Mesleğiniz.....
Tahsiliniz......
Hobileriniz.....

En çok sevdiğin yemek,,,,
En çok sevdiğin şehir.....ve yaşamak istediğin şehir.....
Sinirlimisiniz,,,,ve en çok kızdığınız birkaç şey.....
İnsanlara ne kadar değer verirsiniz neden......
Hayal edermisiniz,,,,ve gerçekleştimi hayalleriniz....
Ne tür müzik dinlersiniz.....
Dinlenmek için özel zevleriniz nelerdir.....
Spor yapıyormusunuz,ve hangi dal spor......
Karanlıktan korkuyormusunuz.....Bu size birşey hatırlatıyormu....
Unutamadığın bir kaza oldumu.....
Hayvanları seviyormusun,,,,hangi tür......

ŞİMDİLİK BU KADAR,,,clappingclappingclapping:cay
İhsan daha zor sorulara hazır ol......gzlkl

mahzungarip

Yönetici
Mesleğiniz.....İmam Hatip
Tahsiliniz......İmam Hatip Lisesi mezunuyum. bizim köyde oksfort yoktu okuyakıslık
Hobileriniz.....kitap,seyehat,internet
En çok sevdiğin yemek,,,,karnı yarık en başta yaprak sarması daha aklıma gelmeyen bir çok şey:) genelde seçici değilimdir her tür yemeğide severim yememezlik etmem:)
En çok sevdiğin şehir.....canım Türkiye'min her karış toprağı tabiki;)ve yaşamak istediğin şehir.....HonkGongHAHHAHA
Sinirlimisiniz,,,,ve en çok kızdığınız birkaç şey.....Evet çok asabi biriyim her şeye kızarım dermişiim:)en çok kızdığım şey afra tafra vede naz yapılaması yada sana bişey diyecem diyenin vazgeçtim demesi yada soruma cevap alamamam beni sinir eder kulaklarımdan duman çıkarHAHHAHA
İnsanlara ne kadar değer verirsiniz neden......İnsanına göre değer veririm. neden mi? Yaratılanı severiz yaradandan ötürü:birinci
Hayal edermisiniz,,,,ve gerçekleştimi hayalleriniz....Evet bi ara bilgisayarım olsun diye hayal etmiştim değil 1 tam 5 tane olduHAHHAHAçok şükür sıkıntım yok neyi istesem olur da bazı şeyler hariç:((
Ne tür müzik dinlersiniz.....Genelde Kur'an-ı Kerim dinlerim vede ilahi..eğer müzik dinlemek istesem daha çok Tür Sanat musukisi hoşuma gider.:)
Dinlenmek için özel zevleriniz nelerdir.....Uyurum dinlenirim.bunun
özel bişeyimi olur artıkHAHHAHA
Spor yapıyormusunuz,ve hangi dal spor......Sporu çok severim tabikidirol ama spor yapmam spor yapanları bir severim bir severim sorma gitsin:)daha çok izlerim box maçı filanHAHHAHAbide çan çin çonları severim eyi kerata yapiler:)
Karanlıktan korkuyormusunuz.....Hayır ASLA.genelde karanlık benden korkardirolBu size birşey hatırlatıyormu....Karanlık bna sadece yanlızlığımı hatırlatıyor:((
Unutamadığın bir kaza oldumu.....Yaşadığım bi kaza olmadı çok şükür ama benim kapı komşum kaza geçirdi 7 kişi öldüler yani 2 aile yok oldu buda herkesi çok üzdü:(( Allah rahmet etsin inşallah..
Hayvanları seviyormusun,,,,hangi tür......Hayvanları severim ama dokunmayı hiç sevmemıslık uzaktan sevmek yeterlidir:) hangi tür derkenkararsiz tavukları çok severim ve dokunurumda ama bu sevgim çok sürmez hemen katliam çıkarHAHHAHA

ŞİMDİLİK BU KADAR,,,clappingclappingclapping:cay
İhsan daha zor sorulara hazır ol......gzlkl bee

MURATS44

Özel Üye
Bence az dinlen yakında gelecek sorular baya bir zamanını alacak.Bu boşluğu iyi değerlendir derim sana başkanım.:)Uzun zamandır beklediğim bir konuktun.Hadi hayırlısı sıra bana gelecek ...az sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Cevaplar güzel ve yerinde......Bu cevapları alacağımı çok iyi biliyordum....
En çok tebessüme vesile olan hayvan sevgin.....Tavuklar tencereye girene kadar.....HAHHAHAHAHHAHAclappingclapping

Üst Alt