Murat Admine mesajımız....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
sleeping_under_a_tree__brennan_by_jiayuehoneyjade-d5mf7qw.jpg

Evet değerli arkadaşlar,Murat admin uzun zamandır aramızda değil yakında gelecek inşallah...:)

İyi tatil yaptın murat diyerek ona mesaj yazalım,herkes içinden geçeni burdan mesaj olarak yassın nasıl olur sizce...:)

Resimde göründüğü gibi Murat iyi dinlendin gelsen artık diyoruz,haaahaaanetinin tellerine kuşmu kondu haaa

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Çok güzel konu ne iyi ettin açtın konuyu:) Teşekkürler Vuslat Adminim...

Merhaba Murat Adminim ;
bu sanal ortamda bile hala senin gibi güzel insanlar olduğunu bilmek ve bu güzel insanların sayende bu sitede toplanabildiğini görmek inan çok mutluluk verici...bol bol dinlendinmi? Ve ayrıca bu güzeLLikLerin devam etmesi için tatilin bittise gellllllll artık......

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Mecbur gelcek gelmesse tencere,tava,tabak,kepçe ne varsa muratların mahalleye gidiyoz haaahaaahaaa

yetti gariiiiiiii bu kadan tatil murat gel gariiiiiiiiiiiiiii haaa

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Nasreddin Hoca bir köyde misafirken heybesini yitirmiş.
Köylülere:
- “Ya heybemi bulun, ya da ben yapacağımı bilirim” demiş.
Köylüler telaşlanmışlar. Arayıp taramışlar, heybeyi bulup Hoca’ya getirmişler.
Köyden ayrılırken de :
- “Hocam” demişler, “heybeyi bulmasa idik ne yapacaktın ?”
Hoca şöyle bir elini sallayıp :
- “Hiç” demiş, “evde eski bir kilim vardı, gidince onu bozup heybe yapacaktım !”

Murat Adminim çabuk gel yoksa hakkında şiir yazarımmmmmm

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hay ALLAH razı olsun üstadım yüzlerde tebessüme vesile oldu güzel yorumunuz aynen dediğiniz gibi,
ya gelersin adminim yadaaaaaaaaa:)şiirler türküler destanlar yazılcak şahsına ona göre haaa

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Çık gel artık.....Ama biz seni (Murat Adminimizi) çoook seviyoruz değilmi arkadaşlaar ??

Üst Alt