Hindilerimiz Katledilmesin

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bu başlığı görünce dün akşamki haber yayını aklıma geldi...haaa

Ne komik bir yayındı ama ALLAH insanlara akıl fikir versin...

Haber sipikeri bir imamın yılbaşı hakkında sohbetini yayınlıyor,İMAM EFENDİ DİYORKİ dinimizde
böyle bir kutlama yok hindi keserek davetler vermek hiç yok hindileri rahat bırakın:) diyor....aşağıdanda alt yazı geçiyor...haaa
Diyorki İmam efendi kim neyi kutlarsa kutlar karışmak caiz değil herkes özgürdür hindileride yiyebilirler karışılmasın:)

Bu ne bir basit yayıncılıktır eyvahlar olsun komik ve kendilerini rezil ediyorlar farkında değiller....Hindi yedinizde ne oldu
diyorum bende adammı oldunuz haaatöbeeee yarabbi....Biz yemiyoruz ama sizden daha insanız buda kapak olsun haaa

yunus sunum süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr olmuş haaahaaa hayvan severler uykudan uyansın haaahaaa

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Bu başlığı görünce dün akşamki haber yayını aklıma geldi...haaa

Ne komik bir yayındı ama ALLAH insanlara akıl fikir versin...

Haber sipikeri bir imamın yılbaşı hakkında sohbetini yayınlıyor,İMAM EFENDİ DİYORKİ dinimizde
böyle bir kutlama yok hindi keserek davetler vermek hiç yok hindileri rahat bırakın:) diyor....aşağıdanda alt yazı geçiyor...haaa
Diyorki İmam efendi kim neyi kutlarsa kutlar karışmak caiz değil herkes özgürdür hindileride yiyebilirler karışılmasın:)

Bu ne bir basit yayıncılıktır eyvahlar olsun komik ve kendilerini rezil ediyorlar farkında değiller....Hindi yedinizde ne oldu
diyorum bende adammı oldunuz haaatöbeeee yarabbi....Biz yemiyoruz ama sizden daha insanız buda kapak olsun haaa

Yüreğinize sağlık, haberi bende izlemiştim ...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
O sipikerin yüzündeki alaycı gülümsemeyide gördünüz değilmi...yazık yazık ona varya sanki ödül verdiler ona haaahaaa

Üst Alt