Peygamber Efendimizin(sav) dilinden Cehennem

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Yüreği güzel Adminim..Ne güzel..burada islami yönden çok şeyler öğrendiğimi, yinelemek istiyorum.Bu güzel konuyu gün ışığına çıkaran Vuslat Adminme teşekkürler

MURATS44

Özel Üye
Emeğine sağlık adminim. Okudukça diken diken oldum. Neler var böyle? allah ac'ın gazabı karşısında kim dik durabilir, kim bunu erteleyebilir.
Allah ac razı olsun inşaallah. Okuyup ders almamak imkansız.

romeo

Yeni Üyemiz
Allah cc bütün inananları Cehenneminden korusun inşaallah. Okudukça titriyor insan. Okurken böyle. Acaba gerçeğinin dehşeti nasıldı? Rabbim görmeyi nasip etmesin inşaallah. emeğine sağlık adminim. Bu kadar detaylısını hiç okumamıştım. Efendimiz (asm) nin dilinden olunca gerçekten ürperiyor insan.

RasuleHasret

Yeni Üyemiz
Böyle bir konuyu net otamında bulmak çok zor. İlk defa burda okudum. Kaynak sağlam, bizlere anlatan Peygamber efendimiz(sav) . Cennetin güzelliği ile titrerken cehennemin dehşetinden rabbim bizleri korusun inşaallah. amin.

emeklerine sağlık Vuslat adminim. Teşekkürler. Ellerine yüreğine sağlık. Durup düşünmek için yeter.

romeo

Yeni Üyemiz
Vuslat adminim. Resimler silinmiş maalesef. Böyle bir konu çok önemli. Hem kaynak hem bilgiler çok önemliydi. Rica etsem resimleri yenileyebilir msin sana zahmet?

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Resimler güncellendi. Bir daha silinmemek üzere inşaallah...

Moderatör tarafında düzenlendi:

NuSReT

Aktif Üyemiz
Çok etkileyici. Cennetin nimetleri yanında böyle bir azap... Allah cc korusun. Tek sığınacağımız Yüce Rabbimiz. Bizleri affeyles,in inşaallah.

Üst Alt