Esmau'l-Hüsnâ En Güzel Isimler Allah'ındır

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Mükellel sanat eseleri bunlar. Eline , koluna yüreğine sağlık Vuslat adminim. Muhteşem derecede harika olmuşlar. Rabbim razı olsun senden. Hepsini de kaydettim pc 'me. Sonsuz teşekkürler.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Müstesna bir çalışma!
saygı değer Adminim,
Mevla'yı hoşnud etmek,
muradınız eminim.
Nice hikmetler yüklü
Esma-i Hüsna'sında,
Dilerim rızasına
kavuşman olur senin.

Son düzenleme:
M

MurSev

Guest
Süper bir çalışma. Gördüğüm en güzel Esmâ'ül-Hüsna çalışmaları. Allah (cc) razı olsun inşaallah.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Vuslat Adminim, ben en sona kalmışım teşekkür için. herkes birşeyler söylemiş.. bana söyleyecek birşey bırakmamışlar... rasulehasret ortamında senin gibi güzel insanlar olduğunu bilmek ve bu güzel insanların sayende bu sitede toplanabildiğini görmek inan çok mutluluk verici... çok sağol...

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Rabbim hepimizden razı olsun inşaallah.
yorum için sona kalmak önemli değil. Güzel yorumlarınıza teşekkürler. Vuslat adminim tekrar teşekkürler. Gerçekten zarif ve çok güzel çalışmalar. emeklerine sağlık.

MURATS44

Özel Üye
Emeğine ellerine sağlık adminim. görsel olarak mükemmel. Gördüğüm en güzel Esma'ül-Hüsna çalışmalarından biri. Allah ac ism-i şeriflerinin her biri için binlerce defa razı olsun inşaallah. Çok güzel adminim.Eyvallah. eyvallah.

RasuleHasret

Yeni Üyemiz
Emeğine sağlık vuslat adminim. Mükemmel bir çalışma örneği. Rabbimizin isimlerine , özenle işlenmiş , emek verilmiş çalışma. Allah cc razı olsun inşaallah.

Okyay

ÖZEL ÜYE
VuSLaT'ım sana söylemiştim ya hani.
Esma'ül hüsnaya şiir yapmaya çalışıyorum diye.
Her bir İsmi Şerife bir dörtlük hazırladım.
Daha da zenginleştirmek istiyorum.
Velakin çok da korkuyorum.
Manevi sorumluluktan.
Yazılmış Esma-ül Hüsna şiirlerini de inceliyorum.
İçimde, bu çalışmamı <ilim erbabı birinin görmesi
vehmim ve vird'im var.

Üst Alt