selamunaleyküm :)

Edep Ya Hu

Yeni Üyemiz
Selamunaleyküm gönlü güzel dostlarım..Hayatımda bugüne kadar kimseyle menfaat için veya bir çıkarım için kimseyle arkadaşlık kurmadım kurmamda..Benim arkadaşlıklarım hep sevgiden ötürü Allah rızasına dayalı olmuştur..Ben Rabbime herzaman yalvardım Allah'ım karşıma senii seven senin rizasını isteyen kullar çıkar diye...Çok şükür Rabbime sizi karşıma çıkardı ve gerçekten gönlü güzel samimi insanlarsınız..Burada bir aile olmuşsunuz ve Allah hepinizden razı olsun ki benide bu ailenize layık gördünüz.Hepinize ne kadar teşekkür etsem ,ne kadar dua etsem azdır..Herşey güzel, burada olmaktan dolayı çokta mutluyum..Fakat oğlum (9 yaşında)zatüree oldu ve dün apar topar tekirdağına yatırdık..2 hafta tedavi görücek..Bu yüzden oğlumun başında olucam..Sizleri gerçekten Allah için çok özlicem..Allah hepinizden kat ve kat razı olsun..Rabbim inşallah tez vakit aranıza dönmeyi nasib eder..Biliyorum ki olan herseyde bir hayır vardır ve Rabbim 'in imtihanıdır..O yüzden sabrdiyorum..Dualarım ve kalbim sizlerle olucak...Kendinize iyi bakın..Görüşmek üzere..Allaha emanet olun..glü:)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ve Aleykumselam değerli cannnnnnnn,,,,Rabbimde senden razı olsun sende ailedensin
bunu bilmeni sana hissettirdiğimizi biliyorsun,emin ol aynende öyle herzaman herdaim seni aramızda görmek bizleri
mutlu eder....Tabiki önce sağlık,Evladına Rabbimden acil şifalar diliyorum...inşallah en kısa zamanda
şifa bulacaktır....Sanada sabırlar diliyorum dualarımız seninle can kardeşim....

Hayırla git hayırla dön inşallah,unutmaki seni bekleyen gönül dostların var...hayırlı haberlerini bekliyoruz tez zamanda....

Hasret ruzgari

Aktif Üyemiz
vealeykümselam.Rabbim şifalar versin oğluna tez zamanda iyileşir inşallah Allahın izniyle. sende Allaha emanet ol inşaAllah .Rabbim yardımcın olsun.görüşmek dileğiyle:)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Ve Aleykümselam kardeşim...
Öncelikle Ey rabbim herşeye kadir olan ALLAH'ım. 9 yaşında zatürre olan Edep Ya Hu Kardeşimizin oğluna şifa ver yardım et.

Ve ayrıca ,Bu güzel ortama, www.rasulehasret.com. Ailesine hoşgeldiniz diyorum....

Bilgi ve tecrübelerinizden faide göreceğimizi ve sizinde buradaki değerli kardeşlerimizden manevi destekler alacağınızı, bu güzel ortamda, güzel vakit geçireceğinize canu gönülden inanıyorum... Rabbim hergünümüzü hayırlı ve bereketli
kılsın...Aminnnnnnnnnnnnnnnn..

Ömer-28

Aktif Üyemiz
ve aleyküm selam. Kendinizi ailenizde hissetmeniz ne güzel.
Rabbimizin izniyle çocuğunuz şifa bulup iyileşecek inşaallah. Sizde bu arada biraz yorulacaksınız ama yorulduğunuza değecek. İnşaallah en kısa zamanda iyi ve sağlıklı olarak hem gerçek evinize , hemde burdaki aielenize geleceksiniz.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Ve Aleyküm selam kardeşim. ALLAH'tan çocuğunuza acil şifalar vermesini dilerim. ALLAH c.c. daima yar ve yardımcın olsun. Selam ve dua ile.

MURATS44

Özel Üye
ve aleyküm selam hemşo.
Allah ac yardımcınız olsun inşaallah. Küçük yeğenimiz için üzüldük. Rabbim şifalar versin inşaallah. Hepimizin duaları sizinle. İnşaallah daha kısa zaman içinde iyileşip gelirsiniz. Biraz uzun olacak ama mecburiyet söz konusu. Allahın izniylede hiçbirşeyi kalmadan döneceksiniz. Giderkende gelirken de Allaha emanet olun inşallah. Hayırlı haberler bekliyoruz.

Üst Alt