Esselamu Aleykum

Tefekkür

Yeni Üyemiz
Merhabalar efendim. Nette islami siteler arasında gezinirken rastladığım, adını çok daha önceden duyduğum rasulehasret.com sitesine rastladım. Adını biliyordum ama nasip olmamıştı selamlaşmak. Bugüne kısmet oldu. Çizgisinden uzaklaşmayan , böyle güzel bir sitenin varlığında emeği geçen, hakkı geçen herkese teşekkür ediyorum. Bir süre öncesine kadar bende birkaç islami sitedeydim. Lakin, şimdi zaman bulamıyorum. Ne zaman gelirim, hangi aralıklarla ziyaret ederim bilmiyorum. İnşallah fırsat buldukça bu nadide ortamda bulunacağımı belirtebilirim. Bu çizgide , doğru ve bütünleştirici doğrultuda amacınızdan taviz vermeden sağlam adımlarla yürümeniz dualarımla. Rabbime emanet ediyorum sizleri.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu Ve Hidayetihi Ve Magfiretihi Ebeden Ve Daimen. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Daima hayırlı paylaşımlar ve ziyaretler dilerim. Sıhhat ve afiyetler dilerim. Günün hayırlı ve bereketli olsun inşa-ALLAH. Selam ve dua ile efendim.

Tefekkür

Yeni Üyemiz
Hoş buldum efendim.
Samimi yüreklerinizle , dostça karşıladığınız için sağolun. Sonsuz teşekkürler.
2010 yılında başka bir sitede iken , yönetici arkadaşlarla bu sitenin varlığından haberdar olmuştuk.
Bir iş, nasıl başlarsa hep öyle gider, düşüncesiyle islami bir sitenin daha yayına başlaması karşısında sevinmiştik.
Hatta aramızda konuşurken , site yönetimindeki arkadaşlarında isimlerini duymuştuk.Gıyaplarında tanıyorduk.
Yanlış hatırlamıyorsam ,
Vuslat yöneticimiz kendi yazıları ve makaleleri ile , yardımsever kişiliği ile islami sitelerden bazılarına yardımsever kişiliği ile ,
Murats44 yöneticimiz ise birçok islami sitede bulunmasına rağmen yine yardımsever kişiliği ile,
mahzungarip yöneticimiz , bu ismi de hatırlıyorum ama şu an tam tahayyül edemedim.
Ugur arkadaşımız , büyük ihtimalle ismini değişmiş , ben vbturko dan hatırlıyorum sanırım.

İslami bir sitenin uzun yıllar hizmet etmesi içinde inanç olan herkesin arzusudur. Çıkarsız, karşılıksız emek verilen heryerde huzur vardır.
İnşaallahu teala bu huzur burdan hiç gitmez. Çok daha uzun yıllar bu site ile insanlara faydalı olur , güzel ortamlarda bulunursunuz.
Hepbirlikte inşallah.
Saygılarımla.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Hoş buldum efendim.
Samimi yüreklerinizle , dostça karşıladığınız için sağolun. Sonsuz teşekkürler.
2010 yılında başka bir sitede iken , yönetici arkadaşlarla bu sitenin varlığından haberdar olmuştuk.
Bir iş, nasıl başlarsa hep öyle gider, düşüncesiyle islami bir sitenin daha yayına başlaması karşısında sevinmiştik.
Hatta aramızda konuşurken , site yönetimindeki arkadaşlarında isimlerini duymuştuk.Gıyaplarında tanıyorduk.
Yanlış hatırlamıyorsam ,
Vuslat yöneticimiz kendi yazıları ve makaleleri ile , yardımsever kişiliği ile islami sitelerden bazılarına yardımsever kişiliği ile ,
Murats44 yöneticimiz ise birçok islami sitede bulunmasına rağmen yine yardımsever kişiliği ile,
mahzungarip yöneticimiz , bu ismi de hatırlıyorum ama şu an tam tahayyül edemedim.
Ugur arkadaşımız , büyük ihtimalle ismini değişmiş , ben vbturko dan hatırlıyorum sanırım.

İslami bir sitenin uzun yıllar hizmet etmesi içinde inanç olan herkesin arzusudur. Çıkarsız, karşılıksız emek verilen heryerde huzur vardır.
İnşaallahu teala bu huzur burdan hiç gitmez. Çok daha uzun yıllar bu site ile insanlara faydalı olur , güzel ortamlarda bulunursunuz.
Hepbirlikte inşallah.
Saygılarımla.

Teşekkürler güzel yorumlarınız için, Ve Ayrıca Bilgi ve tecrübelerinizden faide göreceğimizi canu gönülden inanarak, bu güzel ortamda, güzel vakit geçireceğinize inanıyorum... Rabbim her daim. vaktimizi hayırlı ve bereketli kılsın...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Zülf-i siyahı saye-i perr-i Hüma imiş
İklim-i hüsne anın içün padişa imiş

Bir secde ile kıldı ruh-i aftabı zer
Hak-i cenab-ı dost aceb kimya imiş

Avazeyi bu alemde Davud gibi sal
Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş

Görmez cihanı gözlerimiz yarı görmese
Mir’at-ı hüsni var ise alem-nüma imiş

Zülfün esiri Baki-i biçare dostum
Bir mübtela-yı bend-i kemend-i bela imiş
Baki

Güzel yorumunuz için teşekkürler.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ve Aleykumselam hoş geldiniz,güzel satırlarınıza yürekten teşekkürlerimi arz ederim....
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallahuteala...

Ne yazıktırki bir çok islami site kapandı,içlerinde çizgisini bozmayanlarda vardı,onlarda biryere kadar
gidebildiler,gönül isterdiki hepsi yollarına devam etseydi ama olmayınca bir sebep çıkıyor kapanması gerekiyor...
RABBİM verdikleri hizmetlerden dolayı onlardan razı olsunlar...Ben bunun acısını çok yaşadım,bir sitenin kapanması
emeklerin zayi olması üyelerin dağılması hepsi bir yaradır yüreklerde...Dostluklar oluşuyor bir aile havası oluyor veslhasıl
niyetimiz odurki bunları yaşamayalım...

Bizler HAK için halkla beraber bu yola gönül koyduk,yürek koyduk,can dedik canan dedik ve bu sevgiyle ilerliyoruz inşallah...
siz gönül dostlarıylada bu yolculuk daha bir güzel oluyor,hani deriz ya gelin bir gülde siz olun,hep birlikte gülistan olalım biiznillah...

Bizler burda can olduk,yeri geldi hep hüzünlendik,yeri geldi üzüldük,hasta olanalra şifa diledik,gelmeyeni merak ettik.
sevinci olanla sevincini paylaştık,hüznü olanla hüznü paylaştık yani bir bir yürek olduk...

Sizde bu aileye hoş safa geldiniz...

Bu arada üstadıım mubarek cannnnnnnnn üstad buram buram tasavvuf kokan satırlar okuduk mest olduk...
yüreğine sağlık....

Üst Alt