Köşe Yazarları

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
Gündemi meşgul eden elit kalenmlerden secilmiş köşe yazarlarının yazılarını kolay bılmak için köşe yazarları bölümünü açarsanız sevinirim.

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
başka siteler de var hatta google yaz hepsi çıkar ben siteye yaklaşmaya çalışırken siz başka sitelere yönlendiriyorsunuz.o zaman siteye gelmeyeyim ben burda istiyordum burada kalayım diye bilmem anlatabildim mi.....

MURATS44

Özel Üye
Ahmet Teker isimli üyeden alıntı :
başka siteler de var hatta google yaz hepsi çıkar ben siteye yaklaşmaya çalışırken siz başka sitelere yönlendiriyorsunuz.o zaman siteye gelmeyeyim ben burda istiyordum burada kalayım diye bilmem anlatabildim mi.....

Arkadaşların sizi yönlendirdiği site tamamen rasulehasret ailesine bağlı kendi sitemizdir.Burda adı pek geçmese de bizim sitemizdir. Başak bir siteye yönlendirme söz konusu bile değildir. www.islamsevdam.com köşe yazıları için daha uygun olur , bu site bu amaçla açılmıştır. arkadaşların uygun bir şekilde söylemelerine karşılık yorumunuz çok sert olmuş.birazda tehdit gibi olmuş. genede istiyorsanız istediğiniz başlık birazdan hazır olacaktır.

MURATS44

Özel Üye
Paylaşmak istedikleriniz başlığına , Köşe yazıları olarak bölümünüz açılmıştır.

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
Teşekkür ederim
sert değil sadece bu sitenin dışana çıkmak istyemediğimi altını çizerek belirtmek istemiştim.bir kez daha okuyun lütfen.derdim başka siteye gitmek değil burda kalmak ve burdan faydalanmak.
açtığınız başlık için teşekkürler...

Üst Alt