BİZ BÖYLEYİZ....varmı bizim gibi...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
270203_427658230685845_1112293758_n.jpg

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Atalarımız nice incelikler düşünmüş. Paylaşım için teşekkürler.

MURATS44

Özel Üye
150651_Anlamli_Sozlern.jpg

Osmanlının her davranışının altında bir incelik yatar. Osmanlı boşuna medeniyet olmamış. Varmı şimdi Osmanlı Medeniyetinin yanından geçebilecek dünyada başka bir örnek?

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Acayipte köpürtmüşsün Vuslat bak şimdi ağzım sulandı bir kahve borcun var:)

MURATS44

Özel Üye
Vuslat adminim , kahve mükemmel görünüyor. Fincanı desen ayrı mükemelllll. Harika görünüyor. Ellerine sağlık :) Manzara gerçekten çok güzel. Canım çekti şimdi. Böyle bir fincan da dumanı üstünde Türk kahvesi. İftardan sonra da ne giderdi :)
Tahkar adminim. Resim çok güzel :) Oyma yazıyı nasıl yazdınız? Fincan da özel baskı olunca kahvenin tadı da süper olur :) Genelde bir fincan içilir ama arka arkaya bu kahvelere de yok diyemem heralde. :) Ellerinize sağlık. Rabbim sizlerden razı olsun inşaallah. Ellerinize , yüreklerinize sağlık.Eyvallah.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Vuslat adminim , kahve mükemmel görünüyor. Fincanı desen ayrı mükemelllll. Harika görünüyor. Ellerine sağlık :) Manzara gerçekten çok güzel. Canım çekti şimdi. Böyle bir fincan da dumanı üstünde Türk kahvesi. İftardan sonra da ne giderdi :)
Tahkar adminim. Resim çok güzel :) Oyma yazıyı nasıl yazdınız? Fincan da özel baskı olunca kahvenin tadı da süper olur :) Genelde bir fincan içilir ama arka arkaya bu kahvelere de yok diyemem heralde. :) Ellerinize sağlık. Rabbim sizlerden razı olsun inşaallah. Ellerinize , yüreklerinize sağlık.Eyvallah.

Adminim PSD ile photoshoptan yaptım...ALLAH razı olsun Teşekkür ettim beğenmenize ve afiyetinize Huzurlu ve mutlu ramazanlar

MURATS44

Özel Üye
Beğenilmeyecek gibi değil ki adminim. Bunun nasıl yapıldığını öğrenmem lazım. Daha büyük çalışmalarda çok güzel görünümü olur. Teşekkür ederim. Sayenizde bir fikir daha oluştu bende :)

Üst Alt