Okyay Abim nice Hayırlı yıllara!

Okyay

ÖZEL ÜYE

OOO Çok teşekkür ederim. Allah c.c. razı olsun. Mübarek günde beni sevindirdiniz.
Dualarınızda misliyle sizi yaşatsın Rabbim. Sağ olun. El öpeniniz çok olsun.
Ne güzel resimleme. Yeteneğnizi de tebrik ederim.
Buyrun şu baklavalardan iftarda yersiniz İnşaAllah.

Son düzenleme:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
kalpli-cicekli-dogum-gunu-resimli-kutlama-mesaji-152copy.jpg

Okyay

ÖZEL ÜYE
Mübarek insanlarn. Allah c.c. razı ols un.
Beni şaşırttınız. Ne bu güzellik.
Yüreğinizin resmini yansıtmışsınız.
Çok teşekkür ederim.,
Rabbim sizleri mes'ut ve mesrur eylesin.
Bu yaşlı amcanızı çok mutlu kıldınız.
Sizlerde ailece mutlu olun İnşaAllah.
Sana da kadayıf takdim ediyorum.,
İftarda ve sahurda tadına bakarsınız.

kadayif.jpg

Son düzenleme:

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Doğum gününüz herhalde. Rabbim, sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah. Kadayıfa da bayılırım. Tepsiyle ikram etseniz , bitirecek kadar severim. Görüntüsü bile güzel.:)

Okyay

ÖZEL ÜYE
Doğum gününüz herhalde. Rabbim, sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah. Kadayıfa da bayılırım. Tepsiyle ikram etseniz , bitirecek kadar severim. Görüntüsü bile güzel.:)

Sağolun kardeşim.
Hiç farkında değildim doğum günümün.
Lakin arkadaşlar sürpriz yaptılar ve beni de uyandırdılar.
Sağ olsunlar.İlginize teşekkürler.
Rabbim size de uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin.
Kusura bakma, sizin de ağzınız gıyaben tatlansın istedim.
buyrun kadayıf.
S6003018.JPG

MURATS44

Özel Üye
Allah ac uzun, sağlıklı, sıhhatli, huzur ve bereket dolu bir ömür nasip etsin inşaallah. Bizim tanıdığımız Şevket OKYAY kitap gibi ömür süren, her günü çok güzel olan ömrünün Allahın izniyle daha da huzurlu olsun inşaallah.
Tahkar adminimizin gözünden kaçmamış. :) Çok güzel bir jest ve harika bir muhabbet. Allah ac sizlerden razı olsun inşaallah. Güzel gönüller, güzel muhabbetler. Daim olsun inşaallah. :)

Okyay

ÖZEL ÜYE
Allah ac uzun, sağlıklı, sıhhatli, huzur ve bereket dolu bir ömür nasip etsin inşaallah. Bizim tanıdığımız Şevket OKYAY kitap gibi ömür süren, her günü çok güzel olan ömrünün Allahın izniyle daha da huzurlu olsun inşaallah.
Tahkar adminimizin gözünden kaçmamış. :) Çok güzel bir jest ve harika bir muhabbet. Allah ac sizlerden razı olsun inşaallah. Güzel gönüller, güzel muhabbetler. Daim olsun inşaallah. :)

Mübarek sabah sabah içimi ferahlattın.
Ne iç açıcı sözler bunlar.
Tam da sana yaraşan.
Rabbin her şeyin en rahatlatıcı ile birlikte eylesin seni.
Teşekkür ederim. Rabbim sağlıklı refah içinde bir ömürle
yaşamayı ve pırıl pırıl imanla teçhiz olmanızı bahşetsin.
Sana da Revani ne dersin.
Arama Sonuçları

Okyay

ÖZEL ÜYE

Mübarek sabah sabah içimi ferahlattın.
Ne iç açıcı sözler bunlar.
Tam da sana yaraşan.
Rabbin her şeyin en rahatlatıcı ile birlikte eylesin seni.
Teşekkür ederim. Rabbim sağlıklı refah içinde bir ömürle
yaşamayı ve pırıl pırıl imanla teçhiz olmanızı bahşetsin.
Sana da Revani ne dersin.

MURATS44

Özel Üye
Şevket Hocam,
Burda Türk yemeklerine , Türk tatlılarına öyle hasret kaldım ki anlatamam. Bu kadar güzel tatlıları görmek insanı bayıltıyor :)
Görüntüsüyle bile insan kendinden geçiyor.
:)

Dilekleriniz için teşekkür ederim. Allah ac razı olsun inşaallah. Dualarınızın binlerce katıyla Rabbim size de ihsan eylesin inşaallah. glü

Üst Alt