Şevket OKYAY(Resimli) Güle Güle Şehr'ü RAMAZAN

MURATS44

Özel Üye
Cevap: Güle Güle Şehr'ü RAMAZAN ( Şevket OKYAY )

İçimizden güle güle demek gelmiyor. Her zaman hoşgeldin Ya şehr-i Ramazan. Hiç gitmese olmaz mı ? :)

Ellerinize sağlık üstadım. Ramazanımıza yakışır enfes bir eser. Allah ac razı olsun inşaallah.

TaHKaR

Aktif Üyemiz

İçimizden güle güle demek gelmiyor. Her zaman hoşgeldin Ya şehr-i Ramazan. Hiç gitmese olmaz mı ? :)

Ellerinize sağlık üstadım. Ramazanımıza yakışır enfes bir eser. Allah ac razı olsun inşaallah.

Adminim..iftarı açıp bir seksen yere uzanıyorum..Heleki buralarda sıcak havalar bitmiyor.Rabbim bu Ramazan ayını tüm güzelliği rahmet bereketi ile güle güle demeyi nasip etsin...

NuSReT

Aktif Üyemiz

Okyay Hocam ;

Mükemmelsiniz. Şirinizin güzelliği bizleri düşünmeye teşvik ederken resmin güzelliği sayfadan ayrılmamızı engelliyor adeta. Harika paylaşım . Yüreğinize sağlık. Çok çok teşekkürler.

vakti seher

Yeni Üyemiz
Şiir yine mükemmel sevket abimiz yine yuregindekileri döktürmus..rabbim ondan razı olsun cennetine alsin insaallah
Bilgisayar dan belki daha nettir ama ben tlf dan okumakta biraz zorlandim bıraz bulanık gibi ve cok küçük yazılı. ..ya ben bunu yazmakla ayıp mi ettim bilmiyorum o kadar emek verilmiş ..neyse herkes benim gibi yaşlı değil ya..

Adilbey

Aktif Üyemiz

MaşaAllah MaşaAllah harika olmuşlar. Pek güzeller emeğine nurlu kalbinize sağlık evlat
Rabbimiz Teala razı olsun İnşaAllah. Efendimizin Şefaatına mazhar kılınmış olasınız. Ramazanı Şerifin feyzinden bereketinden payidar kılınmış olasınhız dilerim.
Sağ olun ellerinize sağlık çok beğendim.

Amin. Cümleten inşaAllah. Sizin duanızla size dua ediyoruz. İnşaallah bu duanıza mazhar olursunuz.

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Şevket OKYAY üstadımızın anısına.

Hiç bir ramazanı boş geçmeyen , şiirleriyle ramazanı anlatan üstadım. mekanın Cennet olsun inşaallah.

Üst Alt