Günlük Yoklama Ve Selamlaşma Defteri 17 temmuz 2010 cumartesi

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu Ve Magfiretihi Ve hidayetihi Ebeden Ve Daimen.
Selamün Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu Ve Magfiretihi Ve hidayetihi Ebeden Ve Daimen.
Gününüz HAYIRLI ve BEREKETLİ olsun Efendim.
Selam müminin mümine duasıdır............
Selamı verelim verenin selamını alalım.
Ehlen Ve Sehlen.
Merhaba.

MURATS44

Özel Üye
Allah razı olsun. En güzel dua, mü'minin Mü'mine gıyaben yaptığı duadır. Allah ac sizden razı olsun inşaallah

02:07

glü

ceylannur

Yeni Üyemiz
Rahman, Rahîm Allah'ın adıyla. Ey Rabbim! Senden yardım istiyorum, sana tevekkül ediyorum, benim işimin zorluğunu azalt! Seferimin meşakkatini kolaylaşdır ve beni hayırla rızıklandır. Benden her türlü şerri defet. Sadrıma inşirah ver. İşimi kolaylaşdır, dilimdeki düğümü çöz. Ey Rabbim, kendimi, dinimi, ehlimi, malımı, akrabamı ve seninle benim aramda âhiret ve dünyâya müteallik ne varsa cümlesine seni bırakıyorum ve sana emânet ediyorum. Bizim hepimizi her türlü kötülükten ve üzücü şeylerden muhafaza et! Ey kerem sahibi Rabbim! Beni ve benim berâberimdekileri muhafaza et! Beni ve berâberimdekileri selâmette kıl, beni ve
berâberimdekileri Ummedı muhammet ı dogru yola ulaştır ey Rabbim! Ey Rabbim! Sana tevbe etdim, Sana sarıldım, takvayı bana azık olarak ver, günâhımı mağfiret et, her nereye yönelirsem beni hayra yönelt!"

Selamün Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu

Adilbey

Aktif Üyemiz
ve aleyküm selam. Esselamu aleyküm.

"Bismillâhirrahmanirrahîm" hürmetine, rahîmiyetine yaraşır şekilde bize merhamet et, Rahmâniyetine yaraşır şekilde, bize "Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırlarını anlamayı nasip eyle.
Âmin.

13:56

Muhtazaf

Yönetici
Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu Ve Magfiretihi Ve hidayetihi Ebeden Ve Daimen.
Selamün Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu Ve Magfiretihi Ve hidayetihi Ebeden Ve Daimen.
Geceniz HAYIRLI ve BEREKETLİ olsun Efendim.
Ehlen Ve Sehlen.
Merhaba.

Muhtazaf

Yönetici
Ehlen Ve Sehlen.
Merhaba.

Muhtazaf

Yönetici

Muhtazaf

Yönetici
السلام عليكم ورحمة الله وبركات
Gününüz HAYIRLI ve BEREKETLİ olsun Efendim.
Ehlen Ve Sehlen.
Merhaba.

Üst Alt