Vuslat Derki;

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Vuslat Adminim .... tebriklerimi sunarım, bu güzel söylem'e ...çok beğendim resmettim..

MURATS44

Özel Üye
Tahkar adminim :)
Hiç üşenmeden hep resim yapıyorsunuz . Hoşunuza giden herşeyi anında resimleyip ekliyorsunuz. Hele Cuma tebriği boşunuz yok allah için. Her hafta yeni resimle bıkmadan konulardasınız. :) Sizin bu azminize hayranım doğrusu. Resimlediğiniz her konu , içeriğylede güzel , resimlemesiyle de güzel. Elinize canınıza sağlık. Allah ac razı olsun ,inşaallah. Eyvallah....

Sözlerde Derviş sözleri gibi olmuş. Çok anlamlı. Yüreğine sağlık Vuslat adminim.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
599Animation19.gif

Emeklerine sağlık,sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum harika olmuş....Yüreğine düşüncene sağlık adminim varolun inşallah....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH razı olsun adminim,dervişlerin eline su dökemeyiz keşke bir nebze onlardaki aşk olsa bizde...

velhasıl adminim:Bu dervişlik yoluna aşk ile yanan gelsin,
Ya dervişlik nedir bir zerre duyan gelsin.....Gözüyle gördüğün ne varsa allah için,
Bu yol çok ince yoldur, yüreği duyan gelsin....Her kim sever Allahı, rahmet kılar vallahi,
Dil sevgisiyle olmaz, aşk ile yanan gelsin....:)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
yunusun sözleri hep tesir etmiştir bana,hayatımın çok uzun yılları onun dizlerini okumakla geçti,,,sözlerim
edebiyatım ondandır hep:)

MURATS44

Özel Üye
Belli oluyor zaten. Ben yazamam böyle satırları. Ağzına sağlık adminim. Bu konuda çok iyisin gerçekten. Bu da bilgi birikiminden elbette...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Tahkar adminim :)
Hiç üşenmeden hep resim yapıyorsunuz . Hoşunuza giden herşeyi anında resimleyip ekliyorsunuz. Hele Cuma tebriği boşunuz yok allah için. Her hafta yeni resimle bıkmadan konulardasınız. :) Sizin bu azminize hayranım doğrusu. Resimlediğiniz her konu , içeriğylede güzel , resimlemesiyle de güzel. Elinize canınıza sağlık. Allah ac razı olsun ,inşaallah. Eyvallah....

Sözlerde Derviş sözleri gibi olmuş. Çok anlamlı. Yüreğine sağlık Vuslat adminim.

599Animation19.gif

Emeklerine sağlık,sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum harika olmuş....Yüreğine düşüncene sağlık adminim varolun inşallah....

Allah RAZI OLSUN İKİNİZDEN

Üst Alt