19.09.2014. Hayırlı Cumalar

MURATS44

Özel Üye
rasulehasret_zpse28656f3.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
904xmq.gif

Rabbim,,,Sana gelenleri engelleyecek kimse yok kapında...Sen öyle bir Rabsin ki... sana müracaat edip isteyenlere verdikçe hazinen azalmaz,,,, dileyenlerin çokluğu cömertliğini azaltmaz,,,, bilakis yağmur gibi yağar, yağdırırsın.,,, Ya Rabbi,,,Peygamberin Hz. Muhammede s.a.v., Onun ali ve ashabına sonsuz selam olsun,,, Duamı kabul et, istediğimi lutfet. Çünkü sen herşeye gücü yetensin,,,,amin bütün sitedeki arkadaşlar adına lütfeyle.....

Bu kalbi dileklerimle CUMANIZ mubarek olsun canlar...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
yüreğinize nefesinize sağlık murat adminim harukulade bir çalışma düşmüş rasulehasrete, yürekten tebrik ediyorum
cumanız mübarek olsun..

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
16793520copy.png

Vuslat Adminim,içtenlik duaya sesinizle tamamen yaşatmışsınız,Aminnnnnnnnnnnn ALLAH razı olsun..

çok beğendim duayı.yüreğinize,duygularınıza ve nefesinize sağlık...Selam ve Saygılarımla...​

MURATS44

Özel Üye
Cümleten hayırlı cumalar. Cumanız mübarek olsun inşaallah.
Tahkar adminim :) Sizin resim en üsttekinden daha güzel :)

TaHKaR

Aktif Üyemiz

Cümleten hayırlı cumalar. Cumanız mübarek olsun inşaallah.
Tahkar adminim :) Sizin resim en üsttekinden daha güzel :)

Teşekkür ederim..beğeniniz için bu çalışmanızda da ilgi uyandıran ne biliyormusun şöyle bakarken çalışmanızdaki uğraşım insana çok keyif veriyor, çalışmanızın biçemi ve biçimi ile resimdeki efkt zenginliği çok çok artı sunuyor bizlere farkındamısınız.ALLAH razı olsun. Adminim başarılar

Üst Alt