Sevket OKYAY Hadi Varmısın ?

Okyay

ÖZEL ÜYE
ALLAH c.c razı olsun değerli hocam,,,,emeğine o güzel yüreğine sağlık....
Yine nadide şiirleriniz den bir demet sunmuşsunuz....Okuduk feyiz aldık inşallah....

Ala c.c. razı olsun.
Gözlerinize sağlık.
Rabbimiz feyzinizi arttırsın.

482684.png
482684.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gönülden

Yeni Üyemiz
Her kıtada ayrı bir vafivemiz en güzel haliyle dile gelmiş...
Mevlam bizleri vira Bismillah diyerek hayatı şükür ekseninde, nefisten arınarak, çoşkuyla Yaradan aşkına ve Resulallah sevdasına doğru giden yola eriştirsin ..
Emeğinize sağlık güzel abim...yazılanlar Yaradanı hatırlatınca ayrı bir hale bürünüyor Mevlam razı olsun

Okyay

ÖZEL ÜYE
Her kıtada ayrı bir vafivemiz en güzel haliyle dile gelmiş...
Mevlam bizleri vira Bismillah diyerek hayatı şükür ekseninde, nefisten arınarak, çoşkuyla Yaradan aşkına ve Resulallah sevdasına doğru giden yola eriştirsin ..
Emeğinize sağlık güzel abim...yazılanlar Yaradanı hatırlatınca ayrı bir hale bürünüyor Mevlam razı olsun

İçtenlikle ve samimi duygularla yaptığınız yorumlar
bana cesaret kaynağı oluyor.
İlginize teşekkür ederim.
Allah c.c. razı olsun İnşaalah.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Satırları okuyunca canımız açıyor....
Seni asla unutmayacağım üstadım....
Dualarımız seninle...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Allah senden razı ve yerin ebedi cennet olsun. Koca yürekli güzel insan, mezarın cennet köşelerinden bir köşe olsun.

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Her daldan , her köşeden , her bakımdan bir uyarı... sigaraya kadar yazmış üstadım. Tam bir Şevket OKYAY Resitali. Allah cc razı olsun üstadım. Olduğun yerde huzurla uyu. Mekânın Cennet olsun.

Okudukça Hüzünleniyorum ağlarımm

Bu konuları kendi elleriyle düzenledi. Gözden kaçınca yine kendisine özgü bir uyarı ve hatırlatma. Hem de ödüllü.

Hadi var mısın? desek bi gelsen üstad.

Üst Alt