Taziye!

MURATS44

Özel Üye
Şimdi ben anlamadım. Kafam karıştı. Konu başlığı farklı içerik başka noktaya gelmiş. Tahkar adminimizin muhterem kayınbabasıydı hakkın rahmetine yürüyen. Mekanı cennet olsun inşaallah. Ama konu buraya nasıl geldi?

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Murat Kardeş Bu konu daha önce Tahkar kardeşin kayınbabası için açılmıştı. Şimdide Muhterem babası vefat edince devamına yazdım. Hepsi bu.
Selam ve dua ile.

MURATS44

Özel Üye
:( Allah rahmet eylesin inşaallah. Mekanı cennet olsun inşaallah. Tahkar adminimize yürekten başsağlığı ev sabırlar diliyoruz. Çok üzüldüm şimdi. Ben heralde bir yanlışlık oldu diye düşünmüştüm. Tahkar adminimizin işleri dolyısıyla gelemediğini düşünüyordum. Nasıl haberimiz olmaz böyle bir durumda. Konu tarihine bakınca da , 5 gün öncesine ait ve şu gün olmuş yeni öğreniyorum. gerçekten ayıp etmişim .

Muhtazaf üstadım , siz nasıl öğrendiniz ? yine bir yanlışlık olmasın....

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
:( Allah rahmet eylesin inşaallah. Mekanı cennet olsun inşaallah. Tahkar adminimize yürekten başsağlığı ev sabırlar diliyoruz. Çok üzüldüm şimdi. Ben heralde bir yanlışlık oldu diye düşünmüştüm. Tahkar adminimizin işleri dolyısıyla gelemediğini düşünüyordum. Nasıl haberimiz olmaz böyle bir durumda. Konu tarihine bakınca da , 5 gün öncesine ait ve şu gün olmuş yeni öğreniyorum. gerçekten ayıp etmişim .

Muhtazaf üstadım , siz nasıl öğrendiniz ? yine bir yanlışlık olmasın....

Tahkar kardeşim Panele yazdı gitti. Ben siteye girdiğimde panelin üstünde yazıyordu.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Cevap: Tahkar Kardeşime Taziye!

[sıze=4][ımg]https://www.bifincan.com/fi/gorseller/bilog-yazilari/sen-hic-gulumseyen-cicek-gordun-mu-buyuk-resim.jpg[/ımg]

tahkar kardeşim!
Aııah’ım!
Babanızın mekanını cennet eyıesin.
Hakkında yapılan hayırlı duaıarı kabuı eylesin.
Acınızı sizinıe payıaşıyoruz.
[/sıze][sıze=4]aiıenize ve yakınıarınıza yüce [/sıze][sıze=4]aııah c.c. Güç versin .
Amin....
[/sıze]
aallah razı olsun ...

Üst Alt