Mersin'in Rezilliği

radyomevlana

Aktif Üyemiz
2 Milyon nüfusa sahip olan Mersin'in Büyük Ayıbıdır, 6 gündür şehre doğru düzgün elektrik verilemiyor, elektrik verildiğinde ise yarım saat veriliyor ve 1 saat kesinti yaşanıyor, yaşanan bu elektrik kesintisi yüzünden radyomuzda sıkıntılar olmuştur, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş '' TEDAŞ '' ın ACİZLİĞİNDEN kaynaklanan elektrik kesintilerinden dolayı yayınlarımızda kesintiler olmaktadır elimizde olmayan bu kesintiden dolayı bütün dinleyicilerimizden özür diliyoruz ..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
MERSİNİ sevmilermi haaa yunussssssss senin canın sağolsun,elbet çaresini bulurlar üzülme :)

MURATS44

Özel Üye
Mersinin belediye başkanı kim?
Particilik yapacağına hizmet yapsın. Öyle oturmakla olmuyor bu işler. Kış günü böyle elektrik kesintileriyle halkı mağdur etmeye hakkı yok. Yapamıyorsa bıraksın gitsin. ama mersin halkı particilikte sınır tanımaz. Ne olursa olsun yine partiye oy verecekler. ;)
Şikayet etme yunus. bu sizin suçunuz. Seçtiğiniz ve desteklediğiniz aday bunu size , koca mersine layık görüyorsa yapacak bişe yok. aksine Malatyada hiç kesinti olmuyor. Olunca da bir hafta önceden süre sınırı veriliyor ve söylenenden önce elektrik geliyor.
Radyodan mahrum kalıyoruz ama yaz gelince kesinti olmaz heralde :) :) biliyorum şu an beni doğramak istiyorsun :F içinden saymadığın lafta yok ama olay bu :F :F Bu da mı, gol değil hakim bey? Buuu damı gol değilllll ağlarımm

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Vuslat abla Allah razı olsun, murat abi haklısın ama belediye ile ilgili birşey değil TEDAŞ, sonuçta özelleşti :) elbette belediyeyede kızıyorum, bi açıklamada bulunmadı, 5 yıl sonra görüşeceğiz onun ilede :)

MURATS44

Özel Üye
Belediye istekt bulunmayıp girişim yapmazsa, ihtiyaçlar için birşeyler yapmazsa tedaş kendi kendine birşey yapmaz. 5 yıl sonra yine mhp yine mhp. 5 yıl sonra yine kesinti yine kesinti. :F bana kızma reis , paşa, müdür, başkan, sultan, padişah..... Bana kızma ama böyle devam edecek.

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Reisim güzel canım bi tanecik abim ben sana kızar mıyım ya :) böyle mağdur etmeye devam ederse beni kaybeder :) sadece beni değil mersin'ini kesin kaybeder, çünkü hiç bu kadar mağdur olmamıştı mersin :) gerekli yerlere mail yolladık güvencimizi sarstınız diye, ama çok mağdur ettiler ben'i % 80 kaybettiler artık :)

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Heryeri özelleştirip tedaşıda ÖZELLEŞTİRENLER UTANSINLAR :) enerji dağıtmaktan anlamayanları kamu ihalesine sokanlar utansınlar. Enerjiden anlamadıkları halde enerji sektöründe olup 9 saat elektrikleri kesen ENERJİSA firmasını Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın

Üst Alt