İslamSevdam.com AÇILDI

mahzungarip

Yönetici
Değerli RasuleHasret Sevdalıları İlk olarak www.rasulehasret.com forumuyla başlamış olduğumuz İslami Paylaşım Ve kardeşlik Platformuza bir yenisini ekleyip www.islamsevdam.com websitesiyle yolumuza devam ederken siz değerli gönül dostlarımızın bizleri yanlız bırakmadığını ve desteklerinizin olduğunu gördük. Hepinize ayrı ayrı yönetim adına teşekkür ediyorum.Bir kaç ay önce açmış olduğumuz Websitemizin tema tasarım gibi işleri bitmiş olup bazı ufak tefek eksikler olsada artık reklamının yapılmasının zamanı geldiğini düşündük veee karşınızda İslamSevdam.com:birinciclapping
Ayrıca kendi makale,yazı ve şiir gibi çalışmalarınızı yayınlamak isterseniz WebSitemiz sizler içinoleyy

imagewzo.jpg

AMACIMIZ
Bireyi, özel aile ve toplum hayatında olması gereken değerde tutarak , İslam kültürüne ve Türk örf ve adetlerine azami derecede saygı göstererek , Vatanın bütünlüğü ilkesine bağlı kalarak İslam yolunda büyük , küçük demeden büyük bir aile ortamında karşılıklı öğrenmek , öğretmek ve öğrendiklerimizi uygulamak , öğrettiklerimizi uygulatmak için gereken çabayı sarfetmek ; Dini ve Milli duygularla dünya ve Ahiret hayatımızda , hem kendimize hem diğer insanlara faydalı olmaktır…
Bu yolda Faydalı olabilmek için çıktığımız yola www.rasulehasret.com forumuyla ilk adımımızı attık.Kısa zamanda oluşan aile ortamından anladık ki ,Dini ve Milli değerlerimizi dış etkilere karşı korumak isteyen bilinçli bir gençlik yetişiyor. Bu gençlerimizin ,dış mihraklar etkisiyle değiştirilmek istenen Osmanlı değerlerinin yılmaz bekçisi olduklarını büyük bir mutlulukla izleyerek Dini sitelerin giderek çoğaldığı sanal dünyanın bir parçası olarak www.rasulehasret.com forumuyla başladığımız uzun ve yorucu yolculuğu www.islamsevdam.com sitesiyle perçinleyerek bu sanal aileyi büyütmektir. Bu sitelerden öğrenilecek küçük bir şey gerçek aile hayatına yansıyacak ve çığ gibi çoğalarak Türk İslam Kültürü layık olduğu yere gelecektir.Hedefimiz ; bu yolda Hâkk’a hizmet yolunda , azimle ve kararlılıkla yürümek ve bütün inananlarla bir bütün olmaktır…
YAKLAŞIMIMIZ
• Bireyin psikolojisini dikkate almak ,
• İslami değerler ışığında çizilen yol haritasında herkese faydası olabilecek
bir harfin değerini bilerek adımlar atmak ,
• Bilgi toplumuna üye, sosyal hayatın gerçeklerine uyum kazandırmak
• Bireyin hayal ve düşünme gücünü geliştirerek islami değerleri daha iyi
kavrayıp yorumlamasını yapmak ve bu yorumlara göre doğrular üzerine
kurulu bir ortam sağlamak ,
• İletişime açık, bilgi ve bilişim çağına uygun, beyin gücünü etkin
kullanabilen insanlar topluluğunun bir parçası olmak …
Ben, ben olmadan o, olmaya kalkarsam hiç
olurum felsefesi ile kendimizden başlayarak büyük bir bilgi ve paylaşım
Mekanı olmak…

FAALİYET ALANLARIMIZ
• İSLAM
• TÜRK ÖRF VE ADETLERİ
• REHBERLİK VE DANIŞMANLIK
• İNSAN KAYNAKLARI
İslamSevdam'a Giriş İçin TIKLAYIN...

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
İslam ve ALLAH yolunda açılan dini sitelerimizin artması gerçekten çok güzel ve umut verici. İhsan Hocam bu yolda gerçekten güzel adımlar atarak bu adımlara www.islamsevdam.com sitesini de eklemiş bulunuyor.Hedef belli ,Amaç belli. Allah bu emeklerinin karşılığını versin inşallah. Gerçekten bu siteler için büyük emekler verildi. Belki görünürde bişey yoksa da işin iç yüzünde harcanan onca zaman ve verilen emekler var. ALLAH(a.c.) Razı olsun , ve bu yolda emek verenleri muvaffak kılsın İnşALLAH............
Siteyi incelediğimizde Forum sitelerinden farklı olduğunu görebiliyoruz.www.islamsevdam.com'da makale ve kişisel yazıların ağırlıklı olduğu görülüyor. burada kişisel yazı ve makalesinin yayınlanmasını isteyen mahzungarip hocamızla iletişime geçerek yazılarını yayınlatabilirler. Bu sitemizde hayırlı olsun inşallah..Emeğine sağlık ihsan hocam....glüglüglü

sedef

Aktif Üyemiz
rabbim hayırlı etsin inşallah baktım ve üye oldum çook güzel olmuş bu gibi islami siteleri çoğaltmanız ve bu yolda uğraşmanız dan dolayı sizlerden allah razı olsun hocam....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun,,, çok güzel ve çok anlamlı ifade buyurmuşsun mahzungarip,,,,,
ALLAH emeklerini zayi etmesin inşallah değerli can arkadaşım....Bu yola baş koyduk
inşallah sonuna kadar yanındayız biiznillah.....
İnanın söylencek ne varsa söylenmiş değerli adminlerim tarafından,,,,FAZLA SÖZE HACET KALMADI.....ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.....:güll:güll:güll

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
ALLAH c.c razı olsun,,, çok güzel ve çok anlamlı ifade buyurmuşsun mahzungarip,,,,,
ALLAH emeklerini zayi etmesin inşallah değerli can arkadaşım....Bu yola baş koyduk
inşallah sonuna kadar yanındayız biiznillah.....
İnanın söylencek ne varsa söylenmiş değerli adminlerim tarafından,,,,FAZLA SÖZE HACET KALMADI.....ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.....:güll:güll:güll

AMİN. SİZLER VAROLDUKÇA, YÜREĞİ ALLAH İÇİN ATANLAR OLDUKÇA HER ZAMAN DAHA İLERİYE İNŞALLAH.EMEKLERİNİZE SAĞLIK..aLLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN...glü

Üst Alt