Enerjisa

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Abi sabotaj olsa gözünü seveyim, adamlar da bir oyun var gibi çünkü durmadan kesmeleri hayra alâmet değil, elektrik faturalarında oynama yaparak yüksel geldiğini ve bu şikayetlerin arttığını görüyorum etrafımızda, neden çok geliyor onun ile ilgilide dilekçe verenler var, dün burada 2 kes 1 er saat ara ile gitti başka mahallelerde sabahtan beri yokmuş öyle duyum aldım, bugün veya bir kaç gün sonra şikâyet dilekçesi yazacağız gereken yerlere dilekçemizi sunacağız ARTIK YETTİ bunların beceriksizliği

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Faturanın çok geldiğini sadece internette görürdüm, dün Mersinde taşımacılık firmasında görev yapan birisi ile görüştüm, ENERJİSA firmasının bir kampanya gibi bir şeyi var eğer elektrik faturaları 130 TL'nin üstünde geliyorsa bir şeyler yapıyorlar bu fiyatı düşürüyorlar, bunu yapan Mersinde taşımacılık firması 3 haftalık 300 TL mi dediler 400 Tl mi dediler öyle fiyat ödedik diye onlarda şikayet dilekçesi vereceklermiş, iptal de etmiyor ENERJİSA, firma bakalım uğraşacak şikayet için, abi bu ENERJİSA da bir şeyler var,bir üç kâğıt var ...

MURATS44

Özel Üye
bu firmanın yöneticileri hangi uyruktan acaba? Bunun arkasında para var. Vermedikleri elektriğin parasını alıp , aldıkları paraya karşılık satmadıkları elektriği bi daha satıyorlar. Açık seçik dolandırıcılık var işin içinde. Kusursuz bir dolandırıcılık oyunu. millet sesini çıkarmayınca da aynen devam diyorlar. birileri sesini yükseltmedikçe, savcılık yada mahkeme üzerinden hak aramadıkça hiçbirşey değişmeyecek. enerjisa firmasına verilen şikayet dilekçesi sadece zaman kaybı. ne o dilekçeyle ilgilenirler ne de gereğini yaparlar. Hukuksal yollardan adım atılmadıkça durmak yok , kesintiye ve paraları almaya devam. Bişey değişmeyecek yunus. Muhtarında içinde olduğu gerekirse belediye başkanınıda içine alacak şekilde bi girişim olmadıkça birşey değişmeyecek. Belediye başkanı neden ses çıkarmıyor. O adam o makamda ne için oturuyor. bi şehre günde saatlerce elektrik verilmeyecek o da makamında oturacak. Danışıklı bi düzen var orda. kim ne derse desin belediye başkanı da bu yolsuzluğun içinde.

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Reisim aynen katılıyorum sana, Büyükşehir Belediyesi başkanını da arayacağım, bu toroslar belediyesi asıl elektriğin kesildiği yer işte bizde toroslar içerisindeyiz, başkanı aradım bizzat telefonunu, koruması çıktı, yaşlılar haftası mı var mış yaşlıları ziyarete gitmiş, koruması dedi biz bilmiyoruz özel olduğu için hadi belediye olsa tamam ama bilmiyoruz yinede ben araştıracağım sorup soruşturacağım neden kesildiğini dedi, zabıtayı aradım onlarda bizlerde sizler gibi 186 yı arayıp bilgi ediniyoruz bir şey yapılmıyor dediler, anlamadım abiciğim, millet sesini çıkarttı mersin tv kanallarında falan millet sesini yükseltti biraz fakat yok tık yok halâ bildiklerini uyguluyor adamlar, bak bugün bizim burada gitmedi, biraz önce akrabalarımdan geldim orada elektrik gitmiş bir ara gitti bugün dediler, herkes ne yapacağını şaşırdı abi, tv de de konuşuldu bu konu yok kimse aldırış etmiyor

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Birde enerjisa müdürü çıkıp en çok yatırımı mersinde toroslar bölgesine yapacağız diyorlar ALAY EDER GİBİ HERİF BUNU DİYOR abi herif bunu diyorrrr ....

MURATS44

Özel Üye
Dedik yunusun elektriği yok, biz neyleyelim elektriği. Ya yunusunda olur ya bizimde olmaz. Kestik Türkiyenin elektriğini.:F

Üst Alt