Enerjisa

radyomevlana

Aktif Üyemiz
]Mersin Halkkent Mahallesinde her gün yaşanan elektrik kesintisi ile ENERJİSA DENİLEN FİRMA NE YAPMAK İSTİYOR ? ENERJİSA denilen firma her gün anlık kesinti ve 2-3 günde bir 10 11 saat maalesef mahalleye enerji vermiyor,186 arandığında her zaman BAKIM ONARIM çalışması diye milleti oyalayıp duruyorlar, artık bıktırdılar,mağdur olduk yetkililerden birisi de çıkıp mağduriyetiniz nedir diye sormadı, ENERJİSA denilen firmanın tek yaptığı ELEKTRİKLERİ 10 SAAT KESMEKTİR, firmaya şikayetimizi sunduğumuz halde halâ kesintiler devam etmektedir, kimse ilgilenmiyor böyle ilgisiz firma mı olur ? 3 Ay önce 6 gün boyunca doğru dürüst enerji verilemedi,her gün 10-15 saat kesintiler oldu, halâ mı bitmedi bakım onarım çalışmaları ? ENERJİSA DENİLEN REZİL FİRMAYI KINIYORUZ ...

MURATS44

Özel Üye
Enerjisa denen firmayı bende çok güçlü şekilde kınıyorum. Avrıpa birliği kınaması gibi olabilecek en güçlü şekilde kınıyorum bende. Ama Enerjisa denen firma bildiğini okumaya devame decek. Günde on saat ksintiyle 6 ayda baraj kurar , hatlarını çeker arjantine kadar elektrik verirdik.
bunun altında başka birşey var. Mahalleli olarak toplanıp savcılığa suç duyurusu yapmanız gerekiyor. O da olmasa adresi ver bana, tam teçhizatlı birkaç tane uçak göndereyim. Karadan da , işidçileri takviye yapalım.

Şaka bir yana da genel başkanım saygıdeğer müdürüm sevgili kardeşim muhterem abem,

Lafla olacak şey değil. Mahalleli olarak kış günü şartlarında hakkınızın çiğnendiğini belirterek mahkeme yada savcılık kanalıyla icraat lazım. 186 dediğin masal hattı. Uyuyamayan çocuklara masal anlatıp dururlar.

Bakım Onarım masalı :)

Bölge halkı olarak muhtarınızla imza toplayıp şikayetçi olmazsanız hiç birşey değişmeyecek. Türkiyede sadece bir şehirde. Gerçekten de çok tuhaf. Başka kokular geliyor.

radyomevlana

Aktif Üyemiz
aynen öyle güzeller güzeli abiciğim,fakat mahalleli olarak toplanak desek kimse gelmez uğraşmaz, bende elimden geldiğince internette adını çıkartacağım firmanın, yapmış olduğu beceriksizliklerini anlatacağım, zaten biraz araştırıldı mıydı firma elektrik faturalarında da oynama yaptığını iddia edenler var, 100 iken 200 geliyor diyenler var, bu firmada bir şey var reisim kralım padişahım canım abim

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Mersin Adana Hatay İskenderun ... buralar bunların ellerinde, adana da mersin gibi şikâyetçi, durmadan kesinti yaşanıyor muş

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
kıyamam sana yunus haaahaaa nedir çektiğin senin :) leeeeeee boşver lamba yakın haaa nostalji takılın haaa

radyomevlana

Aktif Üyemiz
ablam geçen 6 gün zor verdiklerinde telefon şarjlar bitti, lambaların şartları bitiyor :D mum yaktık mum bitiyordu :D görün halimizi görün :D :D mum ışığın da 186 yı arayıp kızdığımı bilirim :D :D

radyomevlana

Aktif Üyemiz
aynen öyle abim, koskoca büyük şehirde durmadan sürekli 10 saat ile elektrik kesintisi yaşanması çok büyük bir ayıptır, şehrin ayıbı

Üst Alt