Akrostişli Şiirler Şevket Okyay (Murats)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
11164588_1424447131204274_2137853080839620994_n.jpg

Okyay

ÖZEL ÜYE
Tahkar'ım! Tebrikler, zaten azıcık kelimem vardı
onları da tükettim. Sana ne söyleyeceğimi bilemedim işte.
Dönüp gene baştan alayım bari.
Rabbim sana sağlıklı uzun ömür versin.
Sevenlerin çok olsun.
Güzel yeteneğini, hep hayırlı işlerde kullanmaktan ayırmasın.
Bu kadar yeter. Hepsini harcamak istemiyorum.
Sona n'aparım.
Esselamüaleyküm

MURATS44

Özel Üye
:) Tahkar adminim. İnanın sizi takip etmek çok zor. Hızınıza yetişemiyorum. Okuyup cevap vermek daha kolay ama yinede çok hızlısınız.
bir resmi yapmak, net ortamına yükleyip konu açmak = zaman ve emek....

Her resim birbirinden güzel. Buna ayrıca konuları araştırıp resimleyecek yazıları bulmak için harcanan zaman ise zaten ortada.
İşin güzel tarafı Şevket Üstadın , okuyunca bizi mutlu eden , gururlandıran ve sevindiren hitaplarının muhataplığı ve sizinde bunu bu şekle getirmeniz gerçekten başlı başına ayrı bir mutluluk güzel bir heyecan. NE söylesek az kalıyor. Çok ince ve düşüncelisiniz .

Binlerce defa tşekkür ederim. Hem Şevket üstadıma hemde size değerli adminim. ellerinize yüreklerinize sağlık.

Şevket üstadın sözlerine de katılmamak mümkün değil. Resimlerinize cevap vermek için artık googleden, yandexten varsa diğer arama motorlarından destek isteyecek duruma geldik. :) İfade edecek kelime bulamaz olduk :)

Okyay

ÖZEL ÜYE
Murat'ım beni güldürdün.
Espirili sözlerinize doyum olmuyor.
Ama biz gene de bulup buluşturup bişeyler
söylemeye çalışıyoruz.
Bi defa çok çalışkan bir gencimiz. İman gücünü de yükleyince
Otur köşenden seyret galan. ("Galan" çocukluğumdan duymaya alıştığım bir yöresel sözcük, severim. Bizim, "artık"
diye kullandığımız)
İzninizle bu resmi senin facebook sitene yapıştırıyorum.
Benim sayfama da.
Tahkar'ıma kolay gelsin.

MURATS44

Özel Üye
Allah ac razı olsun üstad. Teşekkür ederim. Facebook sayfamızın şifresini bulduğumuzda görürüz inşaallah. Eyvallah Üstadım... :)

Üst Alt