Rasule Hasret’in dostları!

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici

Rasule Hasret’in dostları!

Selamların en güzeli olan ALLAH’ın selamı rahmeti üzerinize olsun. Cumanız Mübarek ve hayırlı olsun. Hayatın birçok dönemleri olduğu gibi, insanın boş ve boş olmayan dönemleri gelip geçiyor. Birçok şeyleri kaçırdığımızı seneler sonra anlıya biliyoruz. İnsan olarak kainatta yaratılan herşeyin RABBİMİZİN eseri olduğunu bilerek, koruma altına aldığımız gibi, yarınlarımız olan çocuklarımızın hergün kaybolması yüreğimi dağlıyor ve rahatsız oluyordum. Son 4 senedir çocuklara ne katkı verebilirim, düşüncesi ile seminerlere katılıp birçok şeyleri kaçırdığımı farkettim. Aslında insanın bu dünyada en büyük sermayesi çocuklarımız olduğunu. Bu sebebten buradaki derneğimizde daha çok eğitimle ilgileniyorum. Ve buralara vaktim kalmıyor. Siz değerli kardeşlerime yorum yazacak zamanım bile kalmıyor. Sizlerden bu sebeple özür diliyorum. Bütün paylaşımlarınız için ALLAH razı olsun teşekkürler. Hepinizi Allah için seviyorum. Allah sizlerden razı olsun................

(Muh)ammet (ta)hsin (zaf)er!

Muhammet Salih Aydın..............

TÜRKOĞLU

Aktif Üyemiz
Konularınızı elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Bende internet dünyasında dolaşırken bu siteye denk geldim. Biraz inceledim görüntüsü hoş olunca. Konulara baktım. Buradaki insanların birbirleriyle kaynaşmasını inceledim. Başka forumlarda büyük bir ciddiyetle yönetim - üye arasındaki uçurumu görünce buradada herkesin aynı olduğunu , insanların birbirlerine hitabını ve ortadaki samimiyeti görünce kaldım burada.
Burda kaldıkça da sitedeki konuları inceliyorum. elimden geldiğince de okumaya çalışıyorum. Size ait konuların tamamen sizin kaleminizden çıkmış olması ve yorumlarda yazıldığı gibi hep mesaj dolu olması ve bu mesajların doğru yolda olması ilgiyi ve dikkati arttırıyor.
Özel işleriniz dolayısıyla zaman bulamayışınız normal olsa da, burada olmanız ve güzel yüreğinizin güçlü kaleminizin hep var olması dileklerimle.
Mesajınızı bir veda mesajı gibi algıladım. İnşaallah yanılıyor olurum. Rabbim sizden de razı olsun Muhtazaf Bey Üstadım. Rabbim sizden razı olsun.
Yüreğiniz kaleminiz hep var olsun inşaallah.
glü glü glü ................ glü glü glü.................glü glü glü

MURATS44

Özel Üye
ve aleyküm selam Salih Üstadım. Hayırlı Cumalar.

Son zamanlarda işlerinizden dolayı eskisi kadar aktif olmadığınızı görüyordum. Ve bu işleri " vakı ve çocuklar " gibi çok değerli, kutsal ve önemli bir konuymuş. İşlerinizde kolaylıklar dilerim. Allah ac yar ve yardımcınız olsun inşaallah.

Siz burada çok değerli bir büyüğümüz olarak bizler için çok önemlisiniz. Burası hepimizin ortak dünyası. Burası sizin dünyanız. İşleriniz nedeniyle bizleri de unutmayın. Sizi her zaman burda görmek bizleri mutlu ediyor. Rabbim ömür verdiği sürece de sizler gibi değerli dostlarla, değerli büyüklerimizle beraber olmayı dileriz. Sizinle aynı yerde olmak bile bizim için onurdur.

Burada sizin teşekkür edeceğiniz bir durum yok. Asıl biz teşekkür ederiz. Sayenizde birşeyler öğrendik. Eserlerinizi okurken hem düşündük , hem duygulandık .. Bazı şeylerin farkına vardık. Allah ac sizden razı olsun inşaallah. Sonsuz teşekkürler Salih Üstadım.

Konularınıza yorum yazamasanızda o konulardaki mesajlar daha önemli. Türkoğlu kardeşimin dediği gibi sanki bir "veda mesajı" gibi görünüyor ama inşaallah öyle değildir. Zaten söz hakkımız varsa da, böyle birşeyi kabul de edemeyiz. Sizinle yola devam Üstadım. Günde 5 dk bile olsa bir selamınız bile olsa biz razıyız.

Saygı ve sevgilerimle Değerli Üstadım. Rabbim sizden her daim razı olsun inşaallah.

Muhtazaf

Yönetici
Güzel yürekli dostlar benimki asla veda degil.
Sadece sık,sık siteyi ziyaret edemediğimden, yoksa ALLAH c.c. ömür verdikçe ve bu site var oldukça buradayım.
ALLAH'a emanet olun.
M.S.A.
Muhtazaf.............

MURATS44

Özel Üye
eyvallah üstad. Buna eminiz zaten. Allah ac sizden de razı olsun inşaallah. Gün olur sık sık görüşürüz gün olur gelemeyiz . Hepimiz için geçerli. Önemli olan gönüller bir. Güzel yürekli, değerli bir dostla bizlerde Rabbimiz ömür verdikçe buradayız. Amacımız kısa sürelerle değil. Bu site Allahın izniyle kapanmamak üzere açıldı. Tabi güzel dostların varlığı ve desteği ile , hep birlikte yola devam etmek üzere......

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Değerli gönül dostumuz Muhtazaf bey,inanın yazıyı okuyunca çok üzüldüm,içeriğini okuyunca
bir o kadar duygulandım,gönlü güzel insan sana ne kadar teşekkür etsem azdır,,,Rabbim günlündekileri hayata geçirmeyi
nasip etsin inşallah,,,O güzel kalbin neyle meşgul olmak isterse onunla hemhal ol..

Yaradana dost olan, yaradılana da dost olmak durumundadır,,, Yaradan dan dolayı yaratılanı seviyorum, gönlümüzde gerçek anlamda yerini almış..

Onlar birbirlerine gönül gözü ile görüp, kulağı ile de işitirler,,, bu dostlukta süreklilik vardır, aslında yakınlık ilahi sevginin bir tezahürüdür, Onda yok oluncaya kadar sürer ELHAMDULİLLAH...

Biz sevdiklerimiz yüreğimize hapsederiz,siz gelemesenizde hep yüreklerde olacaksınız,,,
siz bizim ailemizden en değerlimissiniz bu kapı size her daim açık,,,boş vakitlerinizde benimde sevenlerim vardı
bir onları ziyaret edeyim derseniz bizi mutllu edersiniz...RABBİM niyetlerinizi hayırlara vesile kılsın...

GAYRETİMİZ, GÖNÜL’E DOST, HAKK’A DOST OLSUN,,,,saygılar üstadım.....

Son düzenleme:

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Değerli gönül dostumuz Muhtazaf bey,inanın yazıyı okuyunca çok üzüldüm,içeriğini okuyunca
bir o kadar duygulandım,gönlü güzel insan sana ne kadar teşekkür etsem azdır,,,Rabbim günlündekileri hayata geçirmeyi
nasip etsin inşallah,,,O güzel kalbin neyle meşgul olmak isterse onunla hemhal ol..

Yaradana dost olan, yaradılana da dost olmak durumundadır,,, Yaradan dan dolayı yaratılanı seviyorum, gönlümüzde gerçek anlamda yerini almış..

Onlar birbirlerine gönül gözü ile görüp, kulağı ile de işitirler,,, bu dostlukta süreklilik vardır, aslında yakınlık ilahi sevginin bir tezahürüdür, Onda yok oluncaya kadar sürer ELHAMDULİLLAH...

Biz sevdiklerimiz yüreğimize hapsederiz,siz gelemesenizde hep yüreklerde olacaksınız,,,
siz bizim ailemizden en değerlimissiniz bu kapı size her daim açık,,,boş vakitlerinizde benimde sevenlerim vardı
bir onları ziyaret edeyim derseniz bizi mutllu edersiniz...RABBİM niyetlerinizi hayırlara vesile kılsın...

GAYRETİMİZ, GÖNÜL’E DOST, HAKK’A DOST OLSUN,,,,saygılar üstadım.....

Çok güzel ifade etmişsin VuSLaT Adminim. Söylenmesi gerekenleri çok güzel ifade etmişsin. Zaten burayla özdeşleştirdiğimiz insanların , bu bağın ve güzel yüreklerin uzak olması düşünülemez. Hepimiz buradayız inşaallah.

Muhtazaf

Yönetici
Dostu dost unutmaz, gönülden selamın söyler,
Kılına zarar gelse, yıkılır yüreğinde acısını hisseder,
Gönlüne gam düşse, gamlı gezer, gülmez yüzü asla,
ALLAH razı olsun, yüreği güzel Gönül dostları.
M.S.A.

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
VV37QV.png

QApnyV.png

Üst Alt