Hayırlı Cumalar

Nur Hanım

Aktif Üyemiz
2j8ltr.jpg

Son düzenleme:

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Bir dua gelir bir dostun canevinden.. Derdine derman iyiliğine ferman olur da sen bilmezsin.. Bir dua gelir bir sevenin sesinden, nefesinden.. Daralan yüreğini rahatlatır, ferahlatır da sen farketmezsin.. DUA BİR İLAÇTIR VE HERKES ONA MUHTAÇTIR.. Dua edenleriniz çok olsun ibadetlerinz kabul olsun
CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN. 🌹🌷

K

Kayıtsız Üye

Guest
Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

SıLa-Selam ve Dua ile

Muhtazaf

Yönetici
Allah’ım hamd Sanadır.
Salatın, övdüğün ve seçtiğin kulun ve Resulün Muhammed’e ve Onun pak aline, ashabına olsun.
Bize bu büyük Cuma gününde alemlere rahmet olarak gönderdiğin Resulüne salat ve selam ederek, katından bağışlanma ve kurtuluş ümit etmeyi nasip et. Cumanız mübarek olsun….

Muhtazaf

Yönetici
Es Selamü Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berakatuhu. Ramazan-ı şerifin son cuması Rabbim müslümanları zalimlerden kurtulmuş yolumuzu ALLAH'A yönelmiş haramlardan sakınan haya ve edepli İslam ile ahlaklanmasını cümlemize nice Ramazan-ı şerifleri layık olduğu şekilde yaşamayı nasip etsin in-şa-Allah. Rabbim bütün azalarımızla birlikte yönümüzü ve kalbimizi ALLAH'A yönelmiş olarak güzel bakan güzel gören kullarından eylesin. Günahlarımızı af eylesin in-şa-Allah. Dilimizde ve kalbimizde Allah zikrini daim eylesin. Neslimizi islamla müşerref eylesin. Cumamızın hayrı ile hayırlı olun. Selam ve dua ile.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Aleyna aleykumselam,,,eyvallah hocam hayırlı cumalar...Allah'ım bizlerden razı olmuştur inşallah...
Mübarek ramazanimiz bitiyor,oda bizden razıdır inşallah...Allah cümlemizden razı olsun inşallah amin...

Üst Alt