Soru:Leyen neye yarar....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
leyen.png

Evet arkadaşlar yeni bir soru size,,,,Yıllardır kullandığımız leyen neye yarar....Nerelerde kullanılır....ıslık;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
[SAGAAL]
165679-plastik_legen.jpg
[/SAGAAL]

Evet arkadaşlar yeni bir soru size,,,,Yıllardır kullandığımız leyen neye yarar....Nerelerde kullanılır....ıslık;)

Vuslat adminim....
Öncelikle böylesine değerli ve güncel konuyu ön plana çıkardığın için sonsuz teşekkürler ederim.
Günümüz araçlarından , insana sayısız faydaları olan bu muhteşem iletişim aracı ve vazgeçilmez aksesurarımız unutulmaya yüz tutmuşken konuyu tekrar dile getirip hatırlattığın için sana ne kadar teşekkür etsek azdır elbette..
Leğen değimiz makine günümüzün her alanında ,sayısız yerde kullanılmaktadır.O kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bir ürün ki sanırım olmayan ev yoktur.İsteyen evinin başköşesinde ,eve güzel bir estetik ve hoş bir hava verecek şekilde evin en görünen yerinde aksesuar olarak kullanabilir isteyen de daha değişik yerlerde kullanabilir. Bazıları da çimmek için kullansa da gene de geniş bir kullanım alanına sahip. Sana tekrar tekrar teşekkür ediyorum adminim.Çok önemli ve unutulmaması gereken , çok değerli bir icadı ön plana alıp bizlere hatırlattığın için.Çoooooook teşekkür ederim.... Biliyorum ki bütün arkadaşlarımda benimle aynı fikirde. Bol leyenli günler diliyorum..Allah leyensiz etmesin bizi.....zgd

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
leyen.png

ya vuslatım ALLAH senden razı olsun her zaman günndemmi yakalıyacak ilgi çekecek sorular buluyorsun
leyen ne işe yararşimdilerde pek işe yaramasada evimizin olmazsa olmazları leyen muratın dedigi gibi çocukları çimmeye yarardı leyen şimdi modern olduk çocuklarımız için bile hazır çocuk küvetleri birde file yapmışlar geçiriyosun küvete yatır bebeyi çim ah biz bulamadık bunları neyse konuya geri dönem leyen şimdilerde pek ragbet görmesede makineye sıgmayan battaniye gibi büyük parçaları yıkamaya yarar leyen şimdilerde gerekmesede bulaşık makinesinden dolayı mutfakta kullanmaya yarar kısaca leyen hayatımızda olmazsa olmazeşyaların başında her işimize yarar temizlik bulaşık çamaşır eskilerin dedigi gibi ilegen

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH razı olsun yüzlerde tatlı tebessüme vesile oldunuz....ALLAH
iyiliğinizi versin....mmm.m08m08m08yorumlar çoook hoş olmuş....Ama bişeyi unuttunuz biraz daha düşünün.....klp

mahzungarip

Yönetici
artık leğenin bi amacı kalmadı sanıyorum:) çünkü artık bulaşık çamaşır makinaları filan çıktı ev hanımları artık leğenden elini eteğini çekti.. artık kız istemeye gidildiğinde bide leğen alın demyorlar adı değişti beyaz eşya oldu haaa

MURATS44

Özel Üye
Ne olursa olsun, modası ve etkisi geçmeyen , hiç eskimeyen bir makine işte. Sonuçta leğen. Her eve laaaaaazımmmmmmmmm :):)Bu arada birini istemeye gittiğin zaman senden leğen isterlerse şaşırma :)

Üst Alt