Yahudileşme temayülü

thr99

Yeni Üyemiz

db2ac9039d0ec834f099c9df1ffe5be6.jpg

Bugün, kendi nefislerimizde olan "Yahudileşme temayülü" sonucunda ümmet olarak geldiğimiz vahim nokta ortada. Ümmetin kıyameti, Yahudileşme sonucunda koptu. Ümmet coğrafyasının çeşitli bölgelerinden gelen âh u eninler bunun acı habercisi.Her kıyamete bir "ba´sü ba´del-mevt" gerek. Eğer nefislerimizde olan "Yahudileşme temayülü"nü frenler, onu "Müslümanlaşma temayülü"ne dönüştürebilirsek, o zaman çölde âvâre kasnakçasına dönüp duran İsrailoğulları gibi sıkıştığımız şu zaman çölünden "huruç"a kâdir olup, "arz-ı mev´ud´a" değil ama Kur´an´da vadedilen "nasr-ı mev´ud"a ulaşabiliriz.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hanı yahudiler ve hrıstıyanlar biz doğru yoldayız bize gelın dediler... Allah rasulune ve muminler hakkında ayet indi... her kez haklı oldugunu söyluyor ve sanki kuran zihinlerde cökertilmeye calışilıyor,,, evet kuranı kerimi Rabbim koruycak ama zıhınlerdeki tahribat nolucak ?herkez kurandan delil araıyor ama Kuranı Kerim okunan vahiydr birde okunmayan vahiy vardırkı oda Rasulümüzün sunnetidr,,, kaldıki hz ali nin şu sozü cok güzel hanı bir grub ayrılyor ehli sünneten buda harıcı fırka ozaman hazretı ali Rah ıbnı abbasakı Peygamberimizın amcasına derki git onlatrla mucadele et ama sakın Kuranı Kerimle YAPMA ozaman ibni abbas derki ya ali ne dersın,,, KURANI KERIM BIZIM EVLERIMIZDE İNDI BEN ONLARDAN DAHA IYI BILIRIM DER ilmın kapısı olan hz ali şöyle der evet ama Kuranı Kerım cok YONLU BIR KITABDIR sen bir şey dersin onlar bır şey der lakin onlara sunnetle mucadele et ozaman kacamazlar der..kaldıkı şu ayet bıze delil olmalıdr onlar senin gıbi inanmadıkca asla iman etmış olmazlar soruyorum ya Rasulümüzün zamanında harıcı varmıydı? şia varmıydı? kaderı varmıydı? ceberı varmıydı ? vahhabılık varmıydı? bu 73 fırka cıkdı işte ortya ama bırılerı ,,,Allah Rasulunün iman ettıgı gıbı iman etmeyetek cıkardı,,, VE ŞİMDI.. M...İ... BILEREK YADA BILMEYEREK BIRILERININ OYUNA GELMEKTE YADA BIR OYUN ICINDEDRLER...ZIHINLERDEKI TAHRIBATRA DIKKAT... kardeşim bırıleri islamın ehli sünnetin cok oldugu ülkede bırıleri av peşinde avlanmayalım dinimızi ondan bundan degil ilmi kitablardan okuyalım,,,, yahu dıkkat edin ki birılerı kendıni buharı gibi göruyor imamı azamlıga soyunmuş yada diger alımlerımıze farkında degilmıki muctehıd olmak iki kıtab yazmakla olmuyor şimdılerde HER KEZ KITABN YAZIYOR AMA KURAN VE HADİS ACIKLAMASINI HERKEZ YAZAMAZ.....

Nasıl yani şimdi mustafa islamoğlu diyoki hayızlı kadın camiye girer 4 müçtehidimiz giremez diyo buna cvp vermek için ulemamı olmak gerekiyo.abdestsiz kurana tutulur diyo 4 müçtehidimizde tutulmaz haramdır diyo.hayızlı kadın oruç tutar diyo 4 müçtehidimiz tutamaz haramdır diyo.hayızlı kadın kuranı tutar okur diyo 4 müçtehidimizde yok tutamaz haram diyo. Adam Ehli sünnete aykırı fetva verme yarışına girmiş....aklın yolu birdir varmı ötesi......

Kitabın içeriğini araştıracağım inşallah.....

Hocamdan,kıymetli fahrettin hocamdan bu konuya bakmasını rica ediyorum inşallah.....

Son düzenleme:
Üst Alt