• Sayfa 10/15
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • ...
    72 mesajdan 46 ile 50 arası gösteriliyor

günün duası

20 agustos 2009 perşembe Günün Duası Allahım,Lütfet ki gittiğimiz her yere barış götürelim;Bölücü değil, bağdaştırıcı olabilelim. Nefret olan yere sevgi,Yaralanma olan yere affedicilik, Kuşku olan yere inanç, Ümitsizlik olan yere ümit,Karanlık olan yere aydınlık Ve üzüntü olan yere sevinç saçıcı olmayı bize lütfet.Allahım , Kusurları görenlerden değil, örtenlerden; Teselli arayanlardan değil, teselli edenlerden; Anlayış bekleyenlerden değil, anlayış gösterenlerden;Yalnız sevilmeyi...

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

Günün Duası
      Ey kalpleri nurlandıran, süsleyen, kalplerin sevgilisi Rabbimiz!
      Bizim her şeyimiz Sensin. Bize, bizi arındıran, Senin muhabbetine döndüren, Sana sevgili olmamızı sağlayan bir tevbe nasip et. Senin rızana aykırı tüm şeylerden, Senin muhabbetini ortadan kaldıran gözümüzün bakışından, gönlümüzün hatırasından, dilimizin anlatışından ve organlarımızın davranışlarından dolayı Senden afv ve mağfiret diliyoruz.

Âmîn... Âmîn... Âmîn...
      Yuvasız Kuşa Bile Dal Verip Yuva Kurduran Rabbim...Hakkımızda En Hayırlısı Neyse Bizlere de Onu Nasip Eyle. AMİN..

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

Günün Duası
      Allah’ım, Hz. Muhammed ve âline salat eyle ve bana dünya ve ahirette, hoşnutluk ve gazap halinde hatalardan korunmayı, sürçmelere duçar olmamayı nasip et. Beni genişlikte de, zor durumda kalıp ihlas ile sana yalvaranların yalvardığı gibi yalvaranlardan kıl. Hiç kuşkusuz, sen pek yücesin, övgüye layıksın.

Âmîn... Âmîn... Âmîn...
      Yuvasız Kuşa Bile Dal Verip Yuva Kurduran Rabbim...Hakkımızda En Hayırlısı Neyse Bizlere de Onu Nasip Eyle. AMİN..

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

günün duası

Allâh’ım, Senden mağfiretini, bağış ve lutfunu, her türlü şer ve günahtan selâmeti,her türlü iyiliğe ermeyi, cennete ulaşıp cehennemden kurtulmayı dilerim.
      Allâh’ım, kalbimi hidâyete yönelt, dağınık işlerimi topla, perişanlığımı düzelt,
      rahmetinle âhiretimi koru, dünyamı yükselt, rahmetinle yüzümü ağart, işlerimi temizle,
      bana doğru düşünce ve olgunluk ilham eyle, fitne ve belaları benden sav,

rahmetinle beni her türlü kötülüklerden koru.
      Âmîn… Âmîn… Âmîn..

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

Günün Duası
      Allah’ım, Hz. Muhammed ve âline salat eyle ve sana kulluk vazifesini yerine getirmekle ahiretim için çalışma isteği ver bana.

Onun (kulluğumun) içtenliğine kalbim tanık olsun; bana galip olan durum dünyaya meyilsizlik olsun; iyi işleri şevkle yapayım; cezalarının korkusuyla kötü işlere yaklaşmayayım. Ve bana bir nur ver ki, insanlar arasında onunla yürüyeyim; karanlıklarda onunla yolumu bulayım; hak ile batıl bir-birine karıştığında, şüpheye düştüğümde onunla aydınlanayım. Âmîn... Âmîn... Âmîn
      ...

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

günün duası
      - 'Ey Rabbimiz, Bize dünyada bir iyilik, ahirette bir iyilik ver. Bizi ates azabindan koru.'
      (Bakara- 201)

Cevap Yaz Yeni Konu aç
  • Sayfa 10/15
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler