• Sayfa 11/15
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • ...
    72 mesajdan 51 ile 55 arası gösteriliyor

günün duası

20 agustos 2009 perşembe Günün Duası Allahım,Lütfet ki gittiğimiz her yere barış götürelim;Bölücü değil, bağdaştırıcı olabilelim. Nefret olan yere sevgi,Yaralanma olan yere affedicilik, Kuşku olan yere inanç, Ümitsizlik olan yere ümit,Karanlık olan yere aydınlık Ve üzüntü olan yere sevinç saçıcı olmayı bize lütfet.Allahım , Kusurları görenlerden değil, örtenlerden; Teselli arayanlardan değil, teselli edenlerden; Anlayış bekleyenlerden değil, anlayış gösterenlerden;Yalnız sevilmeyi...

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

Günün Duası

Allahım,Lütfet ki gittiğimiz her yere barış götürelim;Bölücü değil, bağdaştırıcı olabilelim. Nefret olan yere sevgi,Yaralanma olan yere affedicilik, Kuşku olan yere inanç, Ümitsizlik olan yere ümit,Karanlık olan yere aydınlık Ve üzüntü olan yere sevinç saçıcı olmayı bize lütfet.Allahım , Kusurları görenlerden değil, örtenlerden; Teselli arayanlardan değil, teselli edenlerden; Anlayış bekleyenlerden değil, anlayış gösterenlerden;Yalnız sevilmeyi isteyenlerden değil, Sevenlerden olmamıza yardım et.Yağmur gibi hiçbir şey ayırdetmeyip Aktığı her yere canlılık bahşedenlerden; Güneş gibi hiçbir şey ayırdetmeyip Işığıyla tüm varlıkları aydınlatanlardan; Toprak gibi her şey üstüne bastığı halde Hiçbir şeyini esirgemeyip Nimetlerini herkese verenlerden; Ve gece gibi, ayıp ve kusurları sarıp örten, Alemin dinlenmesine imkân hazırlayanlardan olmayı bize lütfet.Alan değil, veren ellerin; Affedici olduğu için affedilenlerin;Hak ile doğan, Hak ile yaşayan ve Hak ile ölenlerin Ve sonsuz yaşamda yeniden doğanların Safına katılmayı bize nasip eyle. AMİN.
      Yuvasız Kuşa Bile Dal Verip Yuva Kurduran Rabbim...Hakkımızda En Hayırlısı Neyse Bizlere de Onu Nasip Eyle. AMİN..

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

Günün Duası
      Allah’ım, Hz. Muhammed ve âline salat eyle ve bana dünya ve ahirette, hoşnutluk ve gazap halinde hatalardan korunmayı, sürçmelere duçar olmamayı nasip et. Beni genişlikte de, zor durumda kalıp ihlas ile sana yalvaranların yalvardığı gibi yalvaranlardan kıl. Hiç kuşkusuz, sen pek yücesin, övgüye layıksın.
      Âmîn... Âmîn... Âmîn...

Yuvasız Kuşa Bile Dal Verip Yuva Kurduran Rabbim...Hakkımızda En Hayırlısı Neyse Bizlere de Onu Nasip Eyle. AMİN..

Nereden
      MALATYA
      Thanks
      2.087
      Beğenilmiş
      585

Âmîn... Âmîn... Âmîn...

Nereden
      Nerden bilecenn
      Thanks
      342
      Beğenilmiş
      971

Ya Rabbena.. Bizlere taşıyamayacağımız yükleri yükleme ...
      Bizlere acı merhamet eyle, ey merhametlilerin en merhametlisi ..
      Benimle konuştu Rabb'im!
      ''Elestü bi Rabbiküm?'' dedi,
      Sonra bir kalp koydu göğüs kafesime,Vur dedi...
      Her düştüğümde kaldırdı,Üzülme olur! dedi..
      Hayatın koşturmacasına kapıldım,
      Ayağıma taş değdirdi, Yavaşla dur! dedi...
      Ne zaman ki bir haksızlık görsem,
      ''Adaletim var, yerini bulur!'' dedi.
      Eğer davanda haklıysan,
      ''Korkma ve dik dur!'' dedi.....RABBİMM dedim....Kulum dedi....

günün duası

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

Amin Amin Amin

Cevap Yaz Yeni Konu aç
  • Sayfa 11/15
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler