günün duası

_bamteli_

Aktif Üyemiz
mevlana531hk.jpg

_bamteli_

Aktif Üyemiz
Ey Rabbim,
Beni , anababamı,evime mü’min olarak gireni ve Bütün mü’min erkek ve kadınları bağışla.
Ve zalimlere helaktan başka bir şey verme!
Nuh’un(as) Duası , Nuh Suresi , 28

amin..

S

Sultan_Farukî

Guest
(Hoşgeldin ya Şehr-i Ramazan)

31 Ağustos 2009 Pazartesi
:::::::::::::::::::::::::::::
BUGÜNÜN DUASI

ya Rabbi!
ya Erhame'r-Râhimin!
ya Rabbe'l-Alemin!

]Allah'ın her biri noksansız ve tam bulunan kelimelerine O'nun gadabından, îkabından, kullarının şerrinden, şeytanların hücûmlarından ve benim yanıma gelmelerinden sığınırım.

(Amîn)

S

Sultan_Farukî

Guest

1 Eylül 2009 Salı
BUGÜNÜN DUASI

ya Rabbi!
ya Erhame'r-Râhimin!
ya Rabbe'l-Alemin!

]Ey Rabbim! Saçımı ve yüzümü ateşten koru. Senin himâyenden başka bir himâyenin bulunmadığı günde beni Arş'ının gölgesi altında gölgelendir.

(Amîn)

S

Sultan_Farukî

Guest

2 Eylül 2009 Çarşamba

BUGÜNÜN DUASI

ya Rabbi!
ya Erhame'r-Râhimin!
ya Rabbe'l-Alemin!

Ya Rabbena.. Bizlere taşıyamayacağımız yükleri yükleme ...
Bizlere acı merhamet eyle, ey merhametlilerin en merhametlisi ..

(Amîn)

S

Sultan_Farukî

Guest

3 Eylül 2009 Perşembe
BUGÜNÜN DUASI

ya Rabbi!
ya Erhame'r-Râhimin!
ya Rabbe'l-Alemin!

Şuanda burdaki kardeşlerim gönüllerinde ne murâdları, istekleri varsa katbekat fazlasını nasip eyle. Onları sorgusuz suâlsiz cennete girmeyi nasib eyle .. Yüzleri aydın, gönülleri huzurlu olsun. Hayırlı iş, eş ve sâlih evlâdlar nâsib eyle .. İki cihanda sağlık ve afiyet ve bol amel ver ...

(Amîn)

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
دعاء اليوم العشرين: اللهمّ افْتَحْ لي فيهِ أبوابَ الجِنانِ واغْلِقْ عَنّي فيهِ أبوابَ النّيرانِ وَوَفّقْني فيهِ لِتِلاوَةِ القرآنِ يا مُنَزّلِ السّكينةِ في قُلوبِ المؤمِنين

20. Günün Duası: “
allah.gif
ummefteh lî fîhi ebvab’el-cinan, ve eğlig annî fîhi ebvab’en-nîran, ve veffignî fîhi li-tilavet’il-gur’an, ya munzil’es-sekîneti fî gulûb’il-mu’minîn.”
Anlamı:
allah.gif
’ım! Bu günde cennet kapılarını (yüzüme) aç; cehennem kapılarını -yüzüme- kapat; bu günde Kur’ân okumaya beni muvaffak kıl; ey müminlerin kalplerine sükunet ve huzur indiren -Yüce
allah.gif
-!

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
دعاء اليوم الحادي والعشرين: اللهمّ اجْعَلْ لي فيهِ الى مَرْضاتِكَ دليلاً ولا تَجْعَل للشّيْطان فيهِ عليّ سَبيلاً واجْعَلِ الجَنّةِ لي منْزِلاً ومَقيلاً يا قاضي حَوائِجَ الطّالِبين.

21. Günün Duası: “
allah.gif
ummec’al lî fîhi ila merzatike delîla, vela tec’al li’ş-şeytani fîhi aleyye sebîla, vec’al’il-cennete lî menzilen ve megîla, ya gaziye havaic’it-talibîn.”
Anlamı:
allah.gif
’ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan’ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
22.gün

دعاء اليوم الثاني والعشرين: اللهمّ افْتَحْ لي فيهِ أبوابَ فَضْلَكَ وأنْزِل عليّ فيهِ بَرَكاتِكَ وَوَفّقْني فيهِ لِموجِباتِ مَرْضاتِكَ واسْكِنّي فيهِ بُحْبوحاتِ جَنّاتِكَ يا مُجيبَ دَعْوَةِ المُضْطَرّين.
22. Günün Duası: “
allah.gif
ummefteh lî fîhi ebvabe fazlik, ve enzil aleyye fîhi berakatik, ve veffignî fîhi li-mucibati merzatik, ve eskinnî fîhi buhbûhati cennatik, ya mucîbe davet’il-muztarrîn.”
Anlamı:
allah.gif
’ım! Fazl-ü rahmetinin kapılarını bugün yüzüme aç; bu günde bereketlerini üzerime indir ve beni hoşnutluğuna vesile olacak şeylere muvaffak kıl; beni cennetlerinin ortasına yerleştir; ey perişanların duasını kabul eden -
allah.gif
-!

Üst Alt