• Sayfa 16/17
  • ...
  • 6
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
    84 mesajdan 76 ile 80 arası gösteriliyor

günün ayeti

2o agustos 2009 perşembe Günün Ayeti Şüphesiz Allah, takva sahipleri ile ve iyilikte bulunanlarla beraberdir. Nahl Sûresi: 128...

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ

GÜNÜN AYETİ

11. Ey îman edenler! Toplantılarda size: "(Gelenlere) yer açın" denildiği zaman, hemen yer açın (genişletin) ki, Allah da size genişlik ver(ip darlığınızı gider)sin. "Kalkın (yer verin)" denildiğinde kalkın ki, Allah sizden îman edenlerle, kendilerine ilim verilmiş olanları derecelerle yükseltsin. Allah yaptıklarınızdan hakkıyla haberdardır.

Mücadele Suresi 11.AYET
      Yuvasız Kuşa Bile Dal Verip Yuva Kurduran Rabbim...Hakkımızda En Hayırlısı Neyse Bizlere de Onu Nasip Eyle. AMİN..

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

günün ayeti
      İnsanlar, imtihandan geçirilmeden, sadece ”İman ettik” demeleriyle bırakılıvereceklerini mi sandılar.

Ankebut Suresi: 2
      Yuvasız Kuşa Bile Dal Verip Yuva Kurduran Rabbim...Hakkımızda En Hayırlısı Neyse Bizlere de Onu Nasip Eyle. AMİN..

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      17

Ey iman edenler! Eğer siz ALLAH’ın dinine yardım ederseniz, O da size yardım eder ve ayaklarınızı kaydırmaz.” (Muhammed Sûresi 7.Âyet)
      “De ki: Ben, buna karşı sizden bir ücret değil, ancak Rabbine doğru bir yol tutmayı dileyen kimseler (olmanızı) istiyorum.” (Furkan Sûresi 57.Âyet

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ

GÜNÜN AYETİ

11. Ey îman edenler! Toplantılarda size: "(Gelenlere) yer açın" denildiği zaman, hemen yer açın (genişletin) ki, Allah da size genişlik ver(ip darlığınızı gider)sin. "Kalkın (yer verin)" denildiğinde kalkın ki, Allah sizden îman edenlerle, kendilerine ilim verilmiş olanları derecelerle yükseltsin. Allah yaptıklarınızdan hakkıyla haberdardır.

Mücadele Suresi 11.AYET

Thanks
      0
      Beğenilmiş
      8

günün ayeti

Cevap Yaz Yeni Konu aç
  • Sayfa 16/17
  • ...
  • 6
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler