kücük öneri..

_bamteli_

Aktif Üyemiz
kücük bir sorun

S´aLEykum degerLi yöneticiLEr.:gül

bnde kücük sorun var....blush:sads13

konulara cvp yazamiyrm....hep bu yazi karsima cikiyr...:
Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

mahzunabi aslinda bunu özelden göndericktm göndermedim..BB kodu dedi göndermedi icon9

simdiden tskLr...dua iLe...:gül

Son düzenleme:

mahzungarip

Yönetici
We aleykümüsselam.bu sorun hepimizde var aslında:D bazı konulara cevap yazamıyoruz.anasayfayı tıklayıp tekrardan konuya cevap yazarsanız düzelecektir.sistemle alakalı bir durum.daha tam olarak sitemizin tasarım ve kodlama işi bitmiş değil.tasarımcı bulabilirsek en yakın zamanda düzelecektir sorunlarımız.Hasan kardeş ilgileniyordu oda askere gidince Burak kardeşimize kaldı oda şehir dışında olduğu için evine döndüğünde ilgilenecektir.anlayacağınız sitemizin kaba inşaatı bitti ince işi kaldı:D;)

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
Inşallah ince işleride bir an önce biterde rahatlariz kardeşim ben şahşim adina konuşuyorumki oyazyi hiiiiiiiiiiiç sevmiyorum
KOLAY GELSİN ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN SELAM VE DUA İLE

mahzungarip

Yönetici
user_online.gif

Arkadaşlar ufak bir hatırlatma daha;) burdan mesaj yazarsanız hata vermez ve burdan sadece gelişmiş seçeneğini tıklayarak mesaj yazmaya kalktığımızda hata verir.en güzeli yukarıda gördüğünüz cevap yabutonuna tıklayarak gelişmiş seçeneği ile mesajınızı yazabilirsiniz;)

Üst Alt