Selam

Leyl-i Lal

Yeni Üyemiz
ByHaktan'in tavsiyesi üzerine geldim..Umarim benide kabul edersiniz..Allah yolunuzu acik etsin..iyi forumlar..

mahzungarip

Yönetici
Aleyküm selam. hoşgeldiniz .üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah. byHaktan arkadaşımıza teşekkür ediyoruz Allah kendisinden razı olsun inşallah. çok güzel hizmetleri var vede bugünden itibarende resmi olarak radyo yayın yönetmenimiz oldu oldukçada iyi maşallah;) Allahtan dj olduda forumda Türkçe konuları görür oldukhaaa kendisi azerice konular paylaşırdı eminim sizde farklı bir dilde konular paylaşıp dünyaya açılmamız yolunda ilerleme kaydetmemize yardımcı olacaksınız:) :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Aleykumselam hoş geldiniz,,üyeliğiniz hayırlı olsun,,,,Sizi kardeş sitelerden tanır gibiyim.....Yoksa nick benzerliğimi....papatya

Leyl-i Lal

Yeni Üyemiz
Mahzun garip ve Vuslat hosbuldum tsk ederim..Haktanin dj ligide hayirli olsun bu islerden cok iyi anlar isabet olmus forumunuz adina..Tabi ki elimden geldigi kadar paylasimlarda bulunurum..Bu arada bende azeriyim :) Bende Haktanin görevli oldugu sitede moderatörüm:)

byHaktan

Yeni Üyemiz
A.selam hoşgeldin Leyliiiii ne iyi ettin haaa
Bulaştırmasaydın sende :) Hava atma temem miiii huhhh haaa
Mahzun Hocam dün gece misafir dj'lik yaptım henüz beni transfer edemediniz haaa

mahzungarip

Yönetici
A.selam hoşgeldin Leyliiiii ne iyi ettin haaa
Bulaştırmasaydın sende :) Hava atma temem miiii huhhh haaa
Mahzun Hocam dün gece misafir dj'lik yaptım henüz beni transfer edemediniz haaa
Transfer için ne gerekiyorsa yaparız ayıp ettindirol sana böbreklerimi versemhaaaama acıtmadan al olur mu?yyy

Üst Alt