Öksürüğü kesen yöntem...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

CChzgJ.img

Yıllardır bir çok kişi öksürük ve hırıltıyı göğüslerine mentollü krem sürerek tedavi ediyor. Ancak bunun için daha etkili olduğu söylenen bir yöntem öne sürüldü. Daily Mail'in haberine göre bazı kişiler mentollü kremin ayaklara sürüldüğünde öksürüğe daha iyi geldiğini söylüyor.
Kullanıcıların söylediğine göre, ayaklarınızı kremlediyip çorap giydikten sonra öksürüksüz, rahat bir uyku çekebilirsiniz.
Psikolog Dr Lynne Jordan, kremin stresi azalttığı için böyle bir sonuç verebileceği ihtimalini ortaya attı. Ancak uygulamanın nasıl bu kadar başarılı olduğuyla ilgili net bir bilgi yok.

Alıntı:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Benimde öksürüğüm var hemde çok boğazımı limon suyu ve kabuğu ile beraber aldığımda üst solunum yollarını nemdendiriyor....selam ve sevgilerimle, Allah a emanet ol...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Geçmiş olsun adminim...siz bu yöntemleri deneyin bence şifa olacaktır...birde bol bol ayva yemelisiniz...

ordaki krem her evde olan vicks kremidir....

MURATS44

Özel Üye
İnsanın bütün damarları ayak tabanlarıyla bağlantılıymış. Gerçi doktorlar bebeklerin de ayak tabanlarına masaj yapılmasını öneriyor. Krem konusunu ilk defa duydum ama denemek lazım. işe yarayabilir.

Üst Alt