Sevket OKYAY Kelime’i-Şehâdet

Okyay

ÖZEL ÜYE
C-_Wizv8_Xs_AACgb_X.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

NuSReT

Aktif Üyemiz
12742341_1060946817279698_2388547895985874932_n.jpg

Çok güzel bir benzetme. İslam kapısından geçmek için tek giriş kartı. Kartı olmayan , bu ilahi kelamı yürekten söylemeyen için açılmayan kapı.
Allah cc razı olsun. Yüreğinize sağlık. Teşekkürler.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
çok anlamlı zarif emek verilmiş bir şiir, yorum ve resim mükemmel...
başarılarınızın devamı dileklerimle saygılar hocam.

Okyay

ÖZEL ÜYE
NuSReT Evlat! İlginize teşekkür ediyorum.
İmanlı bir kardeşimizsiniz. Sizi kutluyorum.
Konularınız, kimliğinizi sergiliyor.

MURATS44

Özel Üye
Yüreğinize sağlık üstadım. Allah ac razı olsun inşaallah. Elinize emeğinize sağlık. Mükemmel bir giriş olmuş. Bekledim devamı da gelir diye ama onlarda kısa zamanda gelir inşaallah. İslama girişin şartı, anahtarı kelime-i şehadeti dilimizden düşürmeyelim inşaallah. Bu kutsal kelamla belkide bizlere açılacak kapıları göremeyiz bilemeyiz ama Rabbim karşılıksız bırakmayacaktır inşaallah. Allah ac razı olsun inşaalah. Eyvallah üstadım.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Yüreğinize sağlık üstadım. Allah ac razı olsun inşaallah. Elinize emeğinize sağlık. Mükemmel bir giriş olmuş. Bekledim devamı da gelir diye ama onlarda kısa zamanda gelir inşaallah. İslama girişin şartı, anahtarı kelime-i şehadeti dilimizden düşürmeyelim inşaallah. Bu kutsal kelamla belkide bizlere açılacak kapıları göremeyiz bilemeyiz ama Rabbim karşılıksız bırakmayacaktır inşaallah. Allah ac razı olsun inşaalah. Eyvallah üstadım.

Resimsiz bölüme açtım artık ötekileri.
Dokundukça karıştırıyorum. nerdeyse.
Teşekkürler.

NuSReT

Aktif Üyemiz
iki şiiriniz de birbirinden güzel. Birbirinden anlamlı. Bu anahtarın bize bir lütuf olduğunu anlayana ne mutlu.

Üst Alt