Şevket okyay hocam hoş geldin...

Okyay

ÖZEL ÜYE
Murat'ım! İtibarınız size çok yakışıyor zaten.
İnsan dostlarının arasında iken, ferahı daha bir başka
oluyor. Sağ olun var olun.
Rabbimiz Teala razı olsun.
Gecikmeli gelişlerimi hoş görün.
Gönül hep sizlerle.

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE
Sizinde gününüz geceniz Hayırlı olsun inşallah Değerli Üstadım. Hoşgeldiniz.
Nasılsınız ? İnşaallah iyisiniz ve huzurunuz yerindedir . Gelişiniz , her zamanki gibi coşkuyla karşılanmış. Size yakıştığı gibi. Hep varolun inşaallah.

Sizi bazı zamanlarda mail sayfanızı açtığınızda çevrim içi görüyordum. Bir kaç defa selam verdim. Hal hatır sordum ama sizden cevap gelmedi. Mail sayfanızı açtığınızda görüyordum ama mesajıma cevap vermediğiniz için , yine kırgın olduğunuzu cevap vermek istemediğinizi düşünerek yazacak bir şey bulamadım. Sizi kırmak , bize kırılmanız en son istediğimiz konu olmasını istememize rağmen bir selam bile vermek için gelmeyişinizi , acaba nerde yanlış yaptık ? Ne yaptım da üstadım bize kırılıp gelmiyor? diye düşünmeden de duramadım. Size daha önceki muhabbetlerimizde , defalarca ifade ettiğim gibi bizim size karşı kırgınlığımız söz konusu dahi olamaz ... diye. Siz de bizi unutunca daha fazla üzmemek için beklemek durumunda kaldım.

Ben bir süredir işlerimin aşırı çokluğu ve birde net sorunu yüzünden gelemiyordum. Yoksa sizi ve burdaki tüm dostlarımı kesinlikle unutmadım. Unutamam da .....

Biz burda aile olarak her şeyi bir tarafa bırakıp , en güzel niyet ve düşüncelerle, karşılıklı sevgi ve saygı dünyasında birlikteyiz. Hatamız mutlaka vardır. İstemeden de olsa sizi kırmışta olabilirim. Kusurum varsa affola. Burdan yüzünü bile görmediğim ama kalben yakın olduğum bütün dostlara , bütün canlara selam olsun.

Size karşıda bir yanlışımız olduysa cahilliğimize bağışlayın. İnanın sizi burda görmek en çok beni mutlu eder. Bunun nedenini de önceki muhabbetlerde söylediklerimi hatırlarsanız cevabı orda gizli. :)

Tekrar hoş geldiniz. Safalar getirdiniz. Her daim var olun inşaallah. Sevgi ve saygılarımla üstadım.

Güzel sözlerinize cevap teşkil etmese de;
buna cevap niteliğinde yazdığım ve yanlışlıla
(Esselamüaleyküm) şiirimin cevplamasına kullanacaktım.
Artık boşa gitmesin dediklerim diye buraya aldım.
:......duygularımı bilmeni istemiştim de....................
..................
Murat'ım! Hazık Doktor gibisin.
Sözlerin tedavi edici en etkin ilaç mesabesinde.
Baya da özlemişim güzel konuşmalarını Sağ ol sen.
"Murat'ım bu şiirimi görürse beğenir" demiştim içimden.
Duygulu sözlerinize teşekkürlerimi bldiririm.
Sen iyi ol, işlerin yolunda olsun da, geri kalan teferruat.
Rabbim iyiliklerinizi daim eylesin.
Amin.

Üst Alt