Selamün aleyküm efendim;

MustafaCİLASUN

Özel Üye
Kadirşinas ve naif ceylannur hanım kardeşim tarafından davet edildim...
Peki, dedim ve aziz nefeslerinizin ülfetinden nasiplenmek için sürurla geldim...
Nefes azizdir, kalp aşk içindir, ruh muhakkak ki sahibinin vecdinde seyr-i seferdedir...
Henüz tanışmak ve hemhal olmak için, niyaza sadır olmak bilmem ki hangi vaktin'i sual ederim!
En kalbi mülahazamla ve en samimi duygularımla umutlarınızın mizanınızda anlamlaşmasını dilerim efendim.Baki selam ve muhabbetlerimle...

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
ve aleykum selam efendim hoşgeldiniz bu ne güzel bir giriş böyle ruhlarımız gark oldu sevinçten vesselam

MURATS44

Özel Üye
Öncelikle Ceylannur Hanımefendiye sizin gibi değerli bir insanı tanıma şerefine nâil olmamızı sağladığı için teşekkür ediyorum.Gelişiniz bir Osmanlı Beyefendisi gibi oldu.Başımız üzerinde yeriniz var.Hoşgeldiniz sâfalar getirdiniz.Türkçe'mize verdiğiniz önem için ve kusursuz Türkçe'niz içinde ayrıca teşekkür ediyorum.
İnşaâllah buradaki aile bireylerimizle çok kısa sürede tanışıp ,sizi ailemizde dâim olarak görür eserlerinizi mutluluk ve huzur içinde okuyup ,alınması gereken dersleri alıp kendimize birer pâye çıkarırız.
Ceylannur Hanımefendiden isminizi daha önce duymuştuk.Selamlaşmak,tanışmak ve bâki muhabbetlerde bulunmak için sabırsızlanıyorduk.Ailemize tekrar tekrar hoş,sâfa geldiniz.

2627.jpg

ceylannur

Yeni Üyemiz
Kadirşinas ve naif ceylannur hanım kardeşim tarafından davet edildim...
Peki, dedim ve aziz nefeslerinizin ülfetinden nasiplenmek için sürurla geldim...
Nefes azizdir, kalp aşk içindir, ruh muhakkak ki sahibinin vecdinde seyr-i seferdedir...
Henüz tanışmak ve hemhal olmak için, niyaza sadır olmak bilmem ki hangi vaktin'i sual ederim!
En kalbi mülahazamla ve en samimi duygularımla umutlarınızın mizanınızda anlamlaşmasını dilerim efendim.Baki selam ve muhabbetlerimle...

hoş geldiniz sefalar getirdiniz sayın üstadım.. sizi aramızda görmek ne kadar güzel sağ olun beni cok mutlu etti. o güzel paylaşaımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz rabbim yolunuzu daim acık etsin...

hos_geldiniz.gif

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
1demethuzunblogcujk1.gif

Aleyna aleykumselam,sitemize gelmenizle şeref verdiniz
hayırlı olsun üyeliğini,daim olmanız dileklerimle....

MustafaCİLASUN

Özel Üye
Bilmem ki böylesi lütuf için ne söylesem...
Başımı önüme eğerek, nefesin sahibine aşk ile iltica etsem...
Ömür kumaşı için, lisan-ı halimde ki fakirliğim ve hatta saikleşen sefilliğim için mağfiret dilesem...
Aziz nefesin sahipleri olan can kardeşlerim için, göstermiş oldukları teveccüh ve böylesi manidar hamiyetleri için niyaz etsem...
En kalbi hissiyatımla, yıllara sari bekleyen umutları hangi vakti bekliyor suskun bir merakla ve sabrın, kanaatin inşirah vadeden esrarıyla ve aşkla yeşermesi için"amin" derim...
Baki selamlarımla gönlüme sürur bahşettinizi samimiyetimle teslim eder ve esenlik dileyerek, an ve akan zamanın vecdinize şevk kazandırmasını, aşksız bir gönlü bırakmamasını temenni ederim..:)

Gönülden

Yeni Üyemiz
Değeli abim sizide burda görmek çok güzel bende bu site yeni olsamda tanıdık bir sima görmek çok hoş...O güzelim şiirlerinize burdanda iştirak edeceğiz anlaşılan sizlerde hoşgelmişsiniz

Üst Alt