Sevket OKYAY Ramazan Hürmetine

Okyay

ÖZEL ÜYE
Cevap: Ramazan Hürmetine (Resimsiz)

Benim söylemek istediğim özetle şu.
Şimdi şu anda Ramazan şiirlerini, ramazan dolayısıyla
göstermek istiyoruz değil mi? O zaman, sadece
resimlyi olanları kullanalım ve sadece ramazan ayı için.
diğer şiirlerimizin yayınlanmasını istemiyorum.
Bilmem anlatabildim mi? Benim kafam sizin tasarınızı
pek anlayabilecek kapasitede değil.,.
Olmuyorsa da vazgeç üzme canını.
Saygılar

MURATS44

Özel Üye

Şevket hocam , istediğinizi zaten yerine getirdik ayrıca resimli olarak ta ekledik.
Anlamadığım her iki şekilde de hazır. Olmuyorsa vazgeç , dediğiniz konu nedir?
Hem link hem resimli ....

Ramazan boyunca dediniz , o da tamam. Nasıl istiyorsanız diye .

Eksiğimiz ya da beklediğiniz nedir ? Asıl benim kafam sizin söylediklerinizi anlama kapasiştesinde değil. Eksiğimiz neyse tamamlayalım.

Her isteiğinizi yerine getirmeye gayret ediyoruz ama bunda da bir hoşnutsuzluğunuz var sanki. aynı şeyler konuşuyoruz ama anlamadım. İnanın anlamadım. Olmayacak birşey yok. Emriniz nedir? Varsa eksiğimiz hemen tamamlayalım zaman geçmeden. :)

Okyay

ÖZEL ÜYE

Estağfurullah emir yok. Hakkım da yok. Bu kadarını bilirim.
Saüdece istirhamım var. Madem memnun etme azminhdesiniz
Teferruta girmeyin. sadece resimli bölümleri yayınlayın.
İnşaAllah bayramda da kaldırırsın.
Güzelliklerle kalın.

MURATS44

Özel Üye

Evet ne hoş geldi on bir ayın sultanı gönlümüze,hanelerimize .Rabbim bu günlerin hürmetine rahmet ve bereketine erenlerden eylesin bizleri ,Herkesin bu şiirden kendisini görmesini gerektiğini umuyorum Hocam çok nasiplendim. Tebrikler Mübarek Hocam selam ve sevgilerimle hayırlı ramazanlar

Hepimiz nasiplendik inşaallah. Bu eser gerçek hayatın en güzel anlarının bir resmi. Şevket üstadımda cümleleri konuşturmuş maşallah.
Ramazan hürmetine Rabbim hepimize , gelmiş geçmiş bütün inanan kullarına rahmet nazarıyla baksın inşaallah. Amin.

TaHKaR

Aktif Üyemiz

Hepimiz nasiplendik inşaallah. Bu eser gerçek hayatın en güzel anlarının bir resmi. Şevket üstadımda cümleleri konuşturmuş maşallah.
Ramazan hürmetine Rabbim hepimize , gelmiş geçmiş bütün inanan kullarına rahmet nazarıyla baksın inşaallah. Amin.

Çok nasiplendim.çook beğendim...Destansı yorumunuz için teşekkürler.. Akşam bu yorumu okuyacağına göre Hayırlı Sahurlar Adminim..

NuSReT

Aktif Üyemiz

Allah ccrazı olsun değerli Okyay hocam. Ramazan hürmeytine diye başladığımız düşüncelerimizde hep güzele yöneldiğimiz bu günlerin hatrına Rabbimbizlerihep güzele ulaştırsın inşaallah.

Sözler ve satırlar , bir de resim. Mükemmel görünüyor. Ham madden hem manen muhteşemsiniz.

Üst Alt