Şevket OKYAY(Resimli) Ramazan akşamları.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Vuslat adminim. Tek kelime ile 10 numara. Ellerine emeğine sağlık. Allah ac razı olsun inşaallah.
Şevket Hocamızın kısa zamanda yazdığı ve okuyanlara eminimkiçok şey kazandıran bu eserler özellikle dikkat edilmesi gereken konular. İlk resimlemene 10 puan bile az :)

Şevket üstadımında senin de ellerinize yüreklerinize sağlık. Allah ac razı olsun sizlerden. Mükemmel konulardan biri :) glü glü

Okyay

ÖZEL ÜYE
Vuslat adminim. Tek kelime ile 10 numara. Ellerine emeğine sağlık. Allah ac razı olsun inşaallah.
Şevket Hocamızın kısa zamanda yazdığı ve okuyanlara eminimkiçok şey kazandıran bu eserler özellikle dikkat edilmesi gereken konular. İlk resimlemene 10 puan bile az :)

Şevket üstadımında senin de ellerinize yüreklerinize sağlık. Allah ac razı olsun sizlerden. Mükemmel konulardan biri :) glü glü

Sağ olun Murat Bey evlat!
İlginiz temiz duygularınız beni de
duygu seline götürüyor.
Allahü Teala razı olsun.

MURATS44

Özel Üye
Allah razı olsun üstadım. Gönül güzelliğiniz her yorumunuzda şırıl şırıl akıyor. Bu güzelliğiniz daim olsun inşaallah.

romeo

Yeni Üyemiz
Her günümüz Ramazan akşamları gibi olsun inşaallah.

Önce hoşgeldin dedik. Doyumsuz ramazan akşamlarını yaşadık. Ramazanın güzelliklerini ve mesajlarını idrak ettik ve yarın da saygı ve sevgiyle uğurluyoruz. Seneye de bütün kalbimizle yine bekliyoruz. Bir sonraki gelişi bir öncekinden çoook daha güzel olsun inşaallah.

Yüreğinize sağlık. Ramazanın anlatılmaz dünyasını bişe lütfeden rabbimize şükürler olsun. Böyle güzel şiirler için rabbim razı olsun.

NuSReT

Aktif Üyemiz
Ne güzeldi Ramazan Akşamları. doyamadan gitti. Bereketiyle geldi inşaAllah bereketini üzerlerimize saçarak gitmiştir. Nice ramazanlara , nice ramazan akşamlarına.

Allah cc razı olsun. Çok güzel şiir. Biraz eskiye götürüyor bizleri. Düşündürüyor ve düşündürüyor. Acaba bizden sonraki nesillerin ramazan ayındaki ortamları nasıl olacak. Bizden öncekilerde çok daha güzeldi. Küçüklüğümü hatırlıyorum da, büyüklerimizin ramazana bakışı daha farklı daha özeldi sanki. Büyüdükçe biz mi değişiyoruz yoksa ramazanın değiştiğini mi sanıyoruz?

Yüreğinize sağlık Şevket Hocam. Allah cc razı olsun inşaallah.

Resimli çalışmalar için de teşekkür ederim. girince çıkamadığımız sayfalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt