Şevket OKYAY(Resimli) Şanlı Kadir Gecesi

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Cevap: Şanlı Kadir Gecesi - Şevket OKYAY

Vuslat Adminim Muhakkaki bu paylaşımnız güzel olmalı...yüreğinize emeğinize sağlık değerli adminim...Ancak..ben tam göremiyorum.. ? Teşekkür ediyorum.. benim bilg.baktım sorun yok..
13522881_1616514781997507_850882999915843715_o.jpg

MURATS44

Özel Üye

Tahkar Adminim ,
13 tane resim olduğundan yüklenmesi 15 saniye kadar sürüyor. Biraz bekleyince açılıyor resimler.

Ayrıca resimler çok güzel olmuş. Elelrine sağlık vuslat adminim.

rasulehasret-com-_zpslnr4ecqi.jpg

Rabbimize şükürler olsun. İnşaalah kabul edilenlerden oluruz. İnşaallah tüm Ümmeti Muhammedin duaları , ramazanları ve şükürleri kabul olur inşaallah. Hele de bin aydan daha hayırlı bir geceye kavuşmuşken bu geceden nasibini alanlardan oluruz inşaallah.

Ellerinize yüreğinize sağlık üstadım. Her satırı birbirinden özel. Rabbim sizden de raszı olsun inşaallah.

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE

VuSLaT’ım! Duyguların öylesine güzel ki,

Melekler de böylesi, özen gösterir belki.
Mübârek gecemizin, nurdan ihtişâmını,
Tahtına oturtarak, gözetmişsin şânını.

Fâziletine mazhar kılsın dilerim Rabbim,
Mağfiretle süslensin, hâlisâne gayretin.
Dünyâdaki özlemin, mükâfat olsun sana,
Âhiret güzelliğin, müstesnâdır İnşaAllah.
ş,o.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ve bu güzelliğe destek veren Murat'ım'a,
herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

TaHKaR

Aktif Üyemiz

Tahkar Adminim ,
13 tane resim olduğundan yüklenmesi 15 saniye kadar sürüyor. Biraz bekleyince açılıyor resimler.

Ayrıca resimler çok güzel olmuş. Elelrine sağlık vuslat adminim.

rasulehasret-com-_zpslnr4ecqi.jpg

Rabbimize şükürler olsun. İnşaalah kabul edilenlerden oluruz. İnşaallah tüm Ümmeti Muhammedin duaları , ramazanları ve şükürleri kabul olur inşaallah. Hele de bin aydan daha hayırlı bir geceye kavuşmuşken bu geceden nasibini alanlardan oluruz inşaallah.

Ellerinize yüreğinize sağlık üstadım. Her satırı birbirinden özel. Rabbim sizden de razı olsun inşaallah.

Adminim inanın sabahtan bu sayfadayım açılmadı hata bende olabilir.:sayg:

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye

ş,o.

herkese teşekkürler.

Bu konuda destek verirp beğenmemek , hayran olmamak mümkün mü üstadım? Baştan sona içiyle dışıyla mühteşem. Ki ; içinde Kadir gecesinin güzelliği var. Bu gece hürmetine Rabbim size sağlık, afiyet, huzur ve bereket versin inşaallah. Amin.

MURATS44

Özel Üye

Tahkar adminim. Pc de çerezler birikmiştir belki. Geçmişi temizleyipn tekrar deneyin lütfen. REsim ve konuda sorun yok. Bazen ben de de oluyor resimleri görememe sorunu. Düzelecektir inşaallah.

romeo

Yeni Üyemiz

Ramazan-ı Şerif'in şu son günlerinde Şevket Okyay Hocamızın güzel eserlerinden birini daha okuduk. Kadir gecesinin kıymetini , değerini ve önemini bilmeyenimiz yoktur heralde.

Satırları okuyunca bazen geri dönüp bir kez daha okuyup düşünceye dalıyor insan. O kadar güzel bir dinimiz var ki... Şükürler olsun Allahımıza. Bizleri müslüman olarak yaratmış. Bu şerefe nail etmiş. İslamla ödüllendirmiş.

sizin de Allah vergisi bu yeteneğinizi islama dönük olarak kullanmanız bir ayrıcalık. Güzel şiir yazıp geçici konularla kısa süreli etki bırakmaktansa hiç eskimeyecek ve değerini kaybetmeyecek böyle bir yönde emeğinizi ve yüreğinizi açarak bizlere sunduğunuz böylesi şiirler ve mesajlar için ne kadar teşekkür etsek azdır. Rabbim sizden razı olsun inşaallah.

Eskimneyecek , unutulmayacak bir değersiniz.

NuSReT

Aktif Üyemiz

Ramazan-ı Şerif'in şu son günlerinde Şevket Okyay Hocamızın güzel eserlerinden birini daha okuduk. Kadir gecesinin kıymetini , değerini ve önemini bilmeyenimiz yoktur heralde.

Satırları okuyunca bazen geri dönüp bir kez daha okuyup düşünceye dalıyor insan. O kadar güzel bir dinimiz var ki... Şükürler olsun Allahımıza. Bizleri müslüman olarak yaratmış. Bu şerefe nail etmiş. İslamla ödüllendirmiş.

sizin de Allah vergisi bu yeteneğinizi islama dönük olarak kullanmanız bir ayrıcalık. Güzel şiir yazıp geçici konularla kısa süreli etki bırakmaktansa hiç eskimeyecek ve değerini kaybetmeyecek böyle bir yönde emeğinizi ve yüreğinizi açarak bizlere sunduğunuz böylesi şiirler ve mesajlar için ne kadar teşekkür etsek azdır. Rabbim sizden razı olsun inşaallah.

Eskimeyecek , unutulmayacak bir değersiniz.

Allah cc razı olsun inşaallah. Ben de katılıyorum bu düşüncelere. Kadir Gecesi gibi çoooook önemli bir gecenin kıymetini bilip rahmet saçılanlardan oluruz inşaallah. Resimlerin arkasındaki dua çok güzel. Sayfa ile tek parça kusursuz olmuş.

Böylesine muhteşem ve güzel bir şiir , cıvıl cıvıl bir sayfa ve dua...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

ş,o.

herkese teşekkürler.
😔😔😔😔😔😔Dua istedin bizden hocam,okudum inşallah, seni özlüyoruz...

Üst Alt