şal modelleri

ceylannur

Yeni Üyemiz
1_400.jpg

1_400.jpg

1_400.jpg

1_400.jpg

1_400.jpg

ceylannur

Yeni Üyemiz
sen benım örduklerımı gorsen harıka resımlerı de ceketım de atamıyorum foruma pıkserı yuksek gelıyor

MURATS44

Özel Üye
Tam da diyecektim Vuslat adminim görmesin.BEnden önce görmüş.Şimdi başlar hepsini örmeye haaahaaahaaa
Bana kazakafro örüyordu bir zamanlar, kazağım yarım kalacak:)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Tam da diyecektim Vuslat adminim görmesin.BEnden önce görmüş.Şimdi başlar hepsini örmeye haaahaaahaaa
Bana kazakafro örüyordu bir zamanlar, kazağım yarım kalacak:)

Bu şalların modası tarihte kaldı adminim,,ben ördüm kendime evde kullanmak için dışarıda ben şal kullanmayı sevmem demode oldu artık....dd.

senin kazağın bitmek bilmi 2065 te biter olurmu:):):):)nedecen yaz geldi bir dahaki seneyede bakarız.:)

MURATS44

Özel Üye
3 senedir bir dahaki seneye bakıyosssss .. hangi birdaha ki sene... bu gidişle 2065 gerçek olacak sanki.. ortada bir taneside kanepe örtüsüne benzemiş.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
3 senedir bir dahaki seneye bakıyosssss .. hangi birdaha ki sene... bu gidişle 2065 gerçek olacak sanki.. ortada bir taneside kanepe örtüsüne benzemiş.
ADMİNİMMMMM her parça bir yıl,,,,2 kol iki yılda bitti beden seneye....4744f114744f11
sendede heç sabır yok heeeeeeeee4744f113 örüyom beş söküyorum ancak4744f114744f114744f11

Üst Alt