halep ve tüm zulüm altındaki kardeşerimiz ve ülkemiz için ihmal etmeyelim mutlaka ok

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
halep ve tüm zulüm altındaki kardeşerimiz ve ülkemiz için ihmal etmeyelim mutlaka okuyalım

ZMk8ra.jpg

vX5O0v.jpg

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
26a0.png
Acil acil acil acil
26a0.png

Herkes şuanda yalvrarak 129 adet (Ya Latif) çekelim Allâh-u Te'âlâ rızası için Halep'teki kardeşlerimiz icin talebeler haydi duaya... Bunu yapabilecek kardeslerinizlede paylaşalım

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Bu (Suriye) zlme rza gsterenler , sessiz kalanlar ahirette hesabn asla veremezler.
Zlimlere gz yuman ,destek veren ,sessiz kalanda zlimdir.Elimizden geldiince bu zulme (dur ! ) , diyelim .
✔CL DULAR YAPALIM !!!
✔129 Kere Y LETF CELLE CELLH ,
✔1479 kere " SELMN KAVLEM-MR-RAB-BRRAHM ."
✔2 rekat Hcet Namaz klalm .
✔Ysn okuyalm.
✔4444 Salt- Tefriciye okuyalm.

sıla

Aktif Üyemiz
- İmam Ali (as) vesilesiyle Allah’tan yardım dilemek için şöyle söylemelidir:
Ya gahiral aduvv, Ya valiyyel veliyy, ya mazharal acaib, ya murtaza Aliyy.

Anlamı:
[Ey Düşmanı alt eden , ey veliye velayet eden, ey gizemli olayların mazharı, ey Murtaza Ali]

- Savaşa giderken ve düşmana galip gelmek isterken şu dua sürekli okunmalıdır:
Allahummensur ibadikel muminine alel kafirine nasran aziza

Anlamı:
[Allah’ım, kafirlere karşı yüce yardımınla inanan kullarına yardımcı ol]

- Düşmana Karşı Etkili bir Dua daha:
Bu ayeti Düşmana karşı okuyun ve üfleyin; Allah’ın izniyle zafer elde edeceksiniz:

Bismillahirrahmanirrahim
Hatemallahu ala gulubihim ve ala sem’ihim ve ala ebsarihim ğişaveh.
Anlamı:Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. Gözleri üzerinde de bir perde vardır.
Bakara süresi. Ayet,7

sıla

Aktif Üyemiz
(Bismillâhhirrahmanirrahîm:
(Allâhummâhrüz bihırzikudretike min keydila’dâi, vehallisnî bimennike an sûikasdil eşkıyâi ve eûzü bike min kahril kahirine ve zulmizzâlimîne ve keydil ümerâil hâsidîne ve ta’nil eşkiyâil müfsidîne ve şemâtetil eşirrâil muzırrîne, vel hamdülillâhi Rabbi’l âlemine.)

Allah’ım, düşmanların ellerinden kudretinle beni muhafaza et. Eşkiyanın/teröristin kötülüklerinden beni muhafaza etmeni diliyorum. Kahredicilerin şerrinden Sana Sığınırım. Zâlimlerin zulmünden ve kasetçilerin hasedinden Sana sığınırım, eşkıyanın/teröristin ve müfsitlerin ve kötü kimselerin fenalıklarının şerrinden Sana sığınırım, Alemlerin Rabbine hamdü senâ ederim.

Üst Alt