hoşgeldin özlem

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
hoşgeldin canım :) özlem benim manevi kardeşim.
davetimi kırmadı geldi sağolsun.
hayırlı paylaşımlarda buluşuruz inşaallah,
çok faydalanırsın konulardan

YqobLE.jpg

Özlem Zeynep

Yeni Üyemiz
Hoş buldum ablam. Rabbim razı ve hoşnut olsun inşaAllah. Böyle güzel bir forumda olmaktan çok mutluyum. Rabbim burdaki bütün abla abi ve kardeşlerimden razı ve hoşnut olsun.

MURATS44

Özel Üye
Davete icabet edip geldiğiniz için Allah ac razı olsun inşaallah. Hoşgeldiniz.

Değerli deniz Feneri arkadaşımızın davetiyle geldiğiniz bu ortamda inşaallah mutlu olur güzel zaman geçirirsiniz. Karşılıklı paylaşım ve muhabbetle inşaallah.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hos geldin özlem...Bizimde kardeşimiz olur inşallah..
Hayırlı ve daim olsun üyeliğin inşallah....:menekşe

Özlem Zeynep

Yeni Üyemiz
Hoş buldum Murat abim ve Vuslat. Rabbim sizlerden iki cihanda peygamber efendimiz Muhammed Mustafa sav. Hazretlerinden razı oldugu kadar razı ve hoşnut olsun inşaAllah. Umarım sizlere layık bir kardeş olma çabası içinde olurum her daim. Rabbim Deniz Feneri ablama ve sizlere layık kardeş olmayi nasip eylesin inşaAllah. Bu arada ben ilk defa böyle bir foruma üye oldum. Şuanda tam olarak nerden cevap yazilir , bildirimlere vs nasıl bakılır yeni yeni çözmeye çalışıyorum. Olur da bir yanlıs bir yere bir şey falan yazarsam affınıza sığınıyorum ablalarim ve abilerim. Hepinizin ellerinden sevgi ve hürmetle öpüyorum. :)

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
Hoş buldum Murat abim ve Vuslat ablam. Rabbim sizlerden iki cihanda peygamber efendimiz Muhammed Mustafa sav. Hazretlerinden razı oldugu kadar razı ve hoşnut olsun inşaAllah. Umarım sizlere layık bir kardeş olma çabası içinde olurum her daim. Rabbim Deniz Feneri ablama ve sizlere layık kardeş olmayi nasip eylesin inşaAllah. Bu arada ben ilk defa böyle bir foruma üye oldum. Şuanda tam olarak nerden cevap yazilir , bildirimlere vs nasıl bakılır yeni yeni çözmeye çalışıyorum. Olur da bir yanlıs bir yere bir şey falan yazarsam affınıza sığınıyorum ablalarim ve abilerim. Hepinizin ellerinden sevgi ve hürmetle öpüyorum. :)

Allah ac senden de razı olsun inşaallah. Ne güzel yazmışsın böyle. Eminiz ki yanlış birşey yazmazsın. Burayı çabuk çözersin. Anlamadığın birşey olursa da hepimiz yardım etmeye hazırız. Senin gibi bir kardeş kazandıysak ne mutlu bize :)

Burası açık ve yasaksız bir dünya. Düşünce ve isteklerini her zaman yazabilir, söyleyebilrsin. Forumla ilgili sormak istediğini de sorarsan bir kaç günde uzmanı olursun.

:)

Özlem Zeynep

Yeni Üyemiz
Murat abim bir şey sorabilir miyim affınıza sığınarak ? Siz Malatya'li misiniz acaba ? Dikkati mi çekti de. Benden Malatya'liyim. Doğma büyüme Malatya- Paşaköskü'lüyüm. Çok şaşirdim da görünce sormak istedim abim. :)

Özlem Zeynep

Yeni Üyemiz
Evet abim. :) Gerçi ben şuanda İstanbul'da yaşıyorum. 2,5 sene oldu İstanbul'a taşınalı. Ama çok sık bir şekilde Malatya'ya gidip geliyorum. Hatta daha 1 hafta falan öncesine kadar ordaydim. Çok mutlu oldum abim. Bir araya getirip tanıştıran Allah hamd olsun , vesile olan Deniz Feneri ablamdan da Rabbim razı olsun. :)

Üst Alt