Hayırlı Cumalar

S

SıLa-sıla

Guest
Ey ALLAHIM! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen'den isteyeni geri çevirmezsin.
Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar....

SıLa

sıla

Aktif Üyemiz
22552395_1857120944317135_5141653640359727412_n.jpg

S

SıLa-sıla

Guest
Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…

...sıla...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat.
Rabbim Üzüntülerimizi anlık, Sevinçlerimizi ömürlük, Dualarımızı tez zamanda kabul eyle.
Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et.

Allah’ım, nerede kin varsa, oraya sevgi götürme gücünü ver bize. Allah’ım, nerede darılma varsa, oraya barış götürme gücünü ver bize. Allah’ım, nerede inkar varsa, oraya iman götürme gücünü ver bize. Allah’ım, nerede umutsuzluk varsa, oraya umut götürme gücünü ver bize. Allah’ım, nerede karanlık varsa, oraya aydınlık götürme gücünü ver bize.
Hayırlı nurlu, bereketli cumalar.

Muhtazaf

Yönetici
Unuttum!
Dünya bi gölgelikti oysa, Yolcu olduğumu unuttum.
Yolumun buradan geçtiğini ve sadece yolcu olduğumu unuttum.
Yapmam gerekenler vardı.
Burası imtihandı, seyr-ü sefaya dalıp ahiretimi unuttum.
Rabbime verdiğim sözüm vardı.
Dünya kelamı konuşmaktan o sözümü unuttum.
Ne de çok unuttuk. Ne çabuk da unuttuk.
Rabbim bizi unuttmasın.
Cumamız mübarek olsun inşallah.

Muhtazaf

Yönetici
Ey ALLAHIM!
Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin.
Sen Sen'den isteyeni geri çevirmezsin.
Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme.
(Amin) hayırlı cumalar.....

Muhtazaf

Yönetici
Allah'ım ! Rahmet, şefkat ve merhametine sığınarak huzurunda el açıyor, korku ve endişe içinde olan fakirlerin, yoksulların, ihtiyaçları ızdırar derecesine ulaşmış muhtaçların lisanıyla yalvarıyoruz: Bize dünyada tastamam bir afiyet ve ötelerde de Cennetini ve Rıdvanını ihsan eyle..ne nefsimizin ne de kullarından herhangi birisinin acımasızlığıyla bizi göz açıp kapayıncaya kadar olsun baş başa bırakma. Amin! Hayırlı Cumalar.

Üst Alt