Murat adminimizin babasına dua edelim

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Dilek Kaya:20 000 ya safi hediyemizdir canım Rabbim şifa versin inşaAllah

Leyla Ülkegül 20.000 ya şafi verdim acil şifalar dilerim.

Ahmed Öztürk Allah acil şifalar ihsan eylesin. Rabbim görmemişe çevirsin. Amin!10 Yasin-i Şerif,500 Ya Şafi okunacak inşAllah.

Yazmacı Bacı:10 yasin aldim.sifa olsun insallah

Mico Berat:Rabbim şifa versin 1yasin 1000 ya şafi okurum

Melek Akada:2.000 ya şafi veriyorum Rabbim kabul buyursun inşaAllah tez zamanda iyi olur inşaAllah

Ruhsan Gözüm:Rabbim tez zamanda şafi ismiyle şifalar ihsan etsin inşallah ??şifası için 1 yasin 100 ya şafi aldım Allah kabul etsin..

Gülseren Demir:Allah şifa versin inşallah kardeşim benim yasin süresi okurum

Semahat Kurçoğlu:Hayırlı gecelwr ...3 tane yasin alayım insaallah.Rabbim acil şifalar versin insaallah

Ayhan Acer:Rabbim şafi ismi hürmetine şifasini versin İNŞALLAH.Yarın inşallah bir yasin okuyup dua ederim ablam.

Ahde Vefa Vefa: fatıha ihlas ya şafi rabbimiz şifa versin inşallah

Esra Güldi:1 yasin aldm cnm.İns okuyamıcm ama okutucm

Fa Tı Ma:1 yasin okurum canmm.Allahim safi adiyla sifasini versin insallah.Amin

Cihan Varol:Yasin aldim, duasini yapacagim. ALLAH tez zamanda selametle ayaga kaldirsin insallah

Hazan Gülü:Bir yasin bin ya şafi okurum, Rabbim hayırlı acil şifalar versin inşallah kardeşim,inşallah duamda Rabbim hayırlı acil şifalar versin inşallah tez zamanda...,

Fatıma Demir:1000 yâ şâfî çekerim inşaallah

Müberra Yaşar:Allah şafi ismiyle şifalar versin .1 yasin okuyum inş.

Bilal-i Habeşi:Allah sifa versin, yasin okurum inşaallah

Dnz Krmz:Sifasi icin 1 yasin 100 fatiha okurum insallah

Uzak Eller Yasin safii. Rabbim şifalar versin inşallah

EA EA 100 ya şafi

Hülyaa AkmAn Yasin okurum

Hasibe Buldurlu 300 ya şafi verdim

esila deniz:Rabbim Şafi ismiyle tez vakitte şifasını versin amin Okurum tabi inşALLAH

Duahan Hırçın Anne:Okur dua ederim

Şeyma Sağır Karagöz:Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah

Mustafa Salih Ceylan:Rabbim Şafi ismi şerifinin hürmetine şifalar versin abla ben okunanlar olunca yazcam sana abla

Pınar Üstün:Şafi adıyla Rabbim acil şifalar versin inşaallah okurum tabiki

Betül Özkarayel:Tabıkı okurum ne demek Allah tez vakıtte sıfasını versın ınsallah.Rabbım yar ve yardımcısı olsun.Buyuklerımızın duaları ustune olsun ınsallah

Kasım Üçdağ:Allah acil şifalar versin.En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşaAllah

Sevda Eser:İnşaallah okuduğum zmn yazarım.Allahım Şafi ismiyyle en kısa zamanda şifa versin.Tüm.hastalarımiza yardım etsin Amin

Aysegül Ceylan:RABBİM Şafii ismi hürmetine kalıcı şifalar versin inşaALLAH .Sayısız ya Şafii çekeceğim inşaALLAH

Vakti Seher:Allah şifa versin insAllah okurum inşallah kızım

Nursaçan Hoca:ŞAFİ ismi hürmetine rabbim şifa versin inşallah

Ruhsan Gözüm:Sadatların duası olsun Rabbim ne sıkıntın varsa dünya ve ahirette feraha çıkarsın güzel kızım

Melek Akada:Rabbim tez zamanda şifasini versin inşAllah güzel kızım yasin başladım bide arkadaşlarınada söyledim toplim sana haber vericem tm

Ahmet Tilgen:Büyük geçmiş olsun

Pınar Üstün Rabbim acil şifalar versin inşaallah okurum tabiki

Vakti Seher Rabbim şifalar versin inşallah sayısız ya Şafii okuyorum inşallah

Ayşegül İspir Rabbim şifa versin Ailesine bağışlasın Rabbim inş

Erkan Batal Allah acil şifalar versin Geçmiş olsun

Nazire Namlioglu Akgul Rabbim ya safinin yuzu hurmetine sifa versin rabbim

Habib Erdönmez Geçmiş olsun Rabbim Acil şifalar versin
-----------------------------------------------------------------
toplam:46.000 ya şafi,36 yasin,100 fatiha,1 ihlas

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Allah'ım hepsinden her iki cihanda razı olsun...
Onlarında kendilerine dua okuyan insanları bol
Olsun inşallah... Rabbim ne sıkıntiları varsa gidersin...
Amin....tek tek teşekkür ediyor dua ediyorum kendilerine.
Murat olmadığı için,ben teşekkürlerimi borç bilerek
Şimdilik ihya ediyorum...murat gelince teşekkürlerini arz
Edecektir biiznillah....

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Teşekkürlük birşey yok canım.islam kardeşliği,kardeşinin derdiyle dertlenmek değil midir?bugün ona yarın bize.birbirimize dua edeceğiz ki bu sıkıntılar hafifleyip daha rahat çıkılacak üzüntülerden inşaallah.yeter ki battal amcamız iyi olsun,şifasına vesile olsun.ötesi yok :güll:güll:güll

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Hanife Koçak:1001 ihlas verdim Allah şifa versin amin

Gülsen Hanımağa Yağız:Amin elbette okurum..Rabbim şifa versin

Dilara Ceylin:Rabbim acil şifalar versin inşallah amin

Mehmet Taşçıoğlu:yasın okurum acıl şifalar

Hacı Akpınar:SAYISIZ YA ŞAFİ okuruz inşeAllah şifa niyetine gurbanm sayıszda salavatım vardır hediyem olsun selametle vesselam
.--------------------------------------
toplam:1001 ihlas,1 yasın

Son düzenleme:

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Allah'tan acil şifalar dilerim.
Allah c.c. şifa verenlerin en hayırlısı, Allah'ım ŞAFİ ismi şerifinle Battal abimize acil şifalar nasip eyle.
Sevenlerine bağışla.
Sen en iyisini bilirsin.
Yapılan duaları kabul eyle.
Biz aciziz şifa sende.
Sen şifanı gönder ya Rabbim.
Cümle hasta mümin kardeşlerimle birlikte amin inşaAllah.

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Amin inşaallah amcam.merak edenler için battal amcamız izmirde tedavi görüyormuş.

Yeni [17-05, 03:07] Deniz Feneri: Evet belirsizlik çok üzer ve yorar insanı :(
Yeni [17-05, 01:33] VuSLaT: Böyle çok daha zor.
Yeni [17-05, 01:33] VuSLaT: Bir sonuca varıp tedavi süreci başlasa.daha iyi olcaklar
Yeni [17-05, 01:31] VuSLaT: Amin ecmain inşallah.
Yeni [17-05, 01:12] Deniz Feneri: Rabbim tez zamanda hayırlı kalıcı şifalar ihsan eylesin inşaallah görmemişe döndürsün
Yeni [17-05, 01:11] Deniz Feneri: Hımm daha birşey belli değil yani,zor hastane işleri Rabbim kolaylık versin inşaallah :( dediğin gibi bilmediğin biryer daha zor
Yeni [17-05, 00:58] VuSLaT: Allah'ım yardımcıları olsun.
Yeni [17-05, 00:57] VuSLaT: Başka bir şehirin zorluğunda var
Yeni [17-05, 00:56] VuSLaT: Hastaneye gidip geliyorlarmis Muratlar..

MURATS44

Özel Üye
Rabbim hepinizden razı olsun inşaallah. Dualarını esirgemeyen bütün dostlardan Rabbim razı olsun inşaallah.

Biraz sıkıntılı geçen zaman içinde dualarla daha iyiyiz. Evden uzak olunca insan haliyle zorlanıyor ama yine de çok şükür. Tanıyarak ya da tanımadan dualarını esirgemeyen , en büyük manevi destek olan duaları eksik etmeyen bütün değerli kardeşlerimden , büyüklerimden Rabbim her iki cihanda da razı olsun inşaallah.

İşimiz daha bitmedi. Dualarınızı eksik etmeyin inşaallah.

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Özlem Emre: Hafız kardeşlerimizin okumuş olduğu , 10 tane Kur'ân-i Kerim hatmi ve 100 yasin hediye ediyorum. Allah razı olsun her halinizi selamete eriştirsin.

Murat Celik Ben 1 Yasin ve 1 Fetih suresi okuyacam bu aksam insaallah... Tez sifaya kavusur insaAllah

Handan Elmacı Rabbim şifa versin

TC Dilek Bayram Rabbim şifa versin

Raziye Erim Fatiha AMİN AMİN

Zahide Ökten 3 ayetel kürsi okudum

Beritan Nisanur 5 fatiha okudum Rabbim şifa versin inşallah

Nebahat Süleyman Akdoğan 10 fatiha okudum rabbim şifa versin inşallah

Aysun Şeker Ayetel kürsi okudum

Gülistan Uğur Rabbim sifa versin

Nursel Tonguc felk nas fatiha ayetel kursi

Mukaddes Bakır Allahım şafii ismi hürmetine aciil şifalar versin.Rabbim korusun inşallah.

Atiye Avcıoğlu Fatiha okudum

Semra E. Zeynep Ela: Ya şafi

Özge Güleç 66 Ya Safi 1 Ayetel kursi ihlas Salavat Rabbiyesir okudum

Ayhan Ürer Mevlam şifalar versin sevdiklerine bağislasin dualarimizda olucak insAllah

Muhammet-Tahsin Zafer Allah'tan acil şifalar dilerim. Allah c.c. şifa verenlerin en hayırlısı, Allah'ım ŞAFİ ismi şerifinle Battal abimize acil şifalar nasip eyle. Sevenlerine bağışla. Sen en iyisini bilirsin. Yapılan duaları kabul eyle. Biz aciziz şifa sende. Sen şifanı gönder ya Rabbim. Cümle hasta mümin kardeşlerimle birlikte amin inşaAllah.

Mico Berat Allah şafi ismi hörmetine şifa versin tez zamanda

Raife İşitmezoğlu Tarakçı Allahım şifa versin

Sevda Oktay Rabbim acil şifalar nasip eylesin inşallah canım..1000 ya şafi

Nursaçan Hoca 100 şafi den benden inşallah rabbim tez vakitte şifasını versin inşallah
-------------------------------------------------------------------
toplam:10 tane Kur'ân-i Kerim hatmi ,101 yasin,1 Fetih,17 fatiha,felak nas ,6 Ayetel kursi ,1 ihlas ,1 Salavat ,1 Rabbiyesir ,1166 ya şafi

dualanmamışların toplamı:kabeye yolluyorum inşaallah
10 tane Kur'ân-i Kerim hatmi ,101 yasin,1 Fetih,17 fatiha,felak nas ,6 Ayetel kursi ,1 ihlas ,1 Salavat ,1 Rabbiyesir ,1166 ya şafi
46.000 ya şafi,36 yasin,100 fatiha,1 ihlas
1001 ihlas,1 yasın
---------------------
genel toplam:10 hatim,138 yasin,47.166 ya şafi,117 fatiha,1003 ihlas
1 Fetih,felak nas ,6 Ayetel kursi ,1 Salavat ,1 Rabbiyesir

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
483406_162691630557422_1132248418_n.jpg

Kur´an´da zikaredilirki, bir müslümanin
Dünya hayatindaki en büyük kazanci,
Allah´in rizasini kazanmaktir..
Dolayisiyla, bir müslümanin, diger bir müslüman kardesine yapabilecegi en güzel dua, Allah´in o kulundan razi olmasini dilemektir....
sizlerin duaları karşısında bizlerde sizlere duacıyız inşallah...Hakkınızı Helal edin...
Allah cümlemizden Razı olsun inşallah....sizlerin güzel dua ve zikirleriyle inşallahurahman battal amcamıza şifa olacaktır inşallah...

MURATS44

Özel Üye
Rabbim hepinizden , herkesten razı olsun inşaallah. Duaların en makbulü din kardeşinin gıyabında yapılanıdır. Tanımadığı halde dualarını esirgemeyen sayısız değerli dost. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Burdaki dostlardan da rabbim tek tek razı olsun inşaallah.

Buraya geleli 15 gün oldu. Şimdi biraz daha iyiyiz , dualarınızla da inşaallah daha iyi olacağız. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar. Önemli bir sıkıntı daha var. Onu da Allahın izniyle geçersek inşallah daha güzel olacak.

İyi ki varsınız dostlar. Rabbim herkesten razı olsun inşaallah. Tanıdığım tanımadığım herkesten rabbim razı olsun. glü glü glü

Üst Alt