Aranızda bende varım..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
ceylannur arkadaşımızın tavsiyesi üzerine bugünden sonra buradyım inşallah hep beraber bu foırumda güzel paylaşımlarla berbaer olacağız keyifli forumlar.

MURATS44

Özel Üye
TaHKaR Adlı Üyeden Alıntı :
ceylannur arkadaşımızın tavsiyesi üzerine bugünden sonra buradyım inşallah hep beraber bu foırumda güzel paylaşımlarla berbaer olacağız keyifli forumlar.

Ceylannur hanımefendiye teşekkür ederiz.Ailemize hoşgeldiniz.Üyeliğiniz hayırlı ve daim olup, hayırlı paylaşımlarla beraber güzel bir muhabbet ortamında olmanız dileklerimizle.
HOŞGELDİNİZ...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
teşekkürler bu güzel yorumlar için kardeşime güzel paylaşımlar dilerim esen kalın....

ceylannur

Yeni Üyemiz
Moderatör tarafında düzenlendi:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Allah razı olsun.Cok güzel bir arkadaşlık ortamı olur inşallah Rabbım bizleri güzel niyetle tmiz bir kalple böyle paylaşım forumlarında güzel dualar etmeyi ve paylaşmayı nasip etsin...

Adilbey

Aktif Üyemiz
Allah razı olsun.Cok güzel bir arkadaşlık ortamı olur inşallah Rabbım bizleri güzel niyetle tmiz bir kalple böyle paylaşım forumlarında güzel dualar etmeyi ve paylaşmayı nasip etsin...
Amin.Ne güzel bir dilek.ALLAH cc razı olsun.Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah.
HOŞGELDİNİZ AİLEMİZE

ceylannur

Yeni Üyemiz
Allah razı olsun.Cok güzel bir arkadaşlık ortamı olur inşallah Rabbım bizleri güzel niyetle tmiz bir kalple böyle paylaşım

forumlarında güzel dualar etmeyi ve paylaşmayı nasip etsin...

amınnnnn allah celle celalehu razı olsun kardesim neşe katınız forumuza

h.gh.gh.gh.g

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
hosgeldiniz.gif

Aleyna Aleykumselam,,,üyeliğiniz hayırlı olsun inşallah....Yapmış olduğunuz
duayada amin diyerek o güzel dileklerinize katılıyorum.....
Ceylunnur ablamın dostu bizimde dostumuzdur inşallah....

ceylannur

Yeni Üyemiz
hosgeldiniz.gif

Aleyna Aleykumselam,,,üyeliğiniz hayırlı olsun inşallah....Yapmış olduğunuz
duayada amin diyerek o güzel dileklerinize katılıyorum.....
Ceylunnur ablamın dostu bizimde dostumuzdur inşallah....

sag ol canım cok teşekür ederım tahkar kaderımız cok deyerlı kardemizdir

Üst Alt