Askerimiz için dua

Nur Hanım

Aktif Üyemiz
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

Kardeşler bildiğiniz üzere ordumuz şerefli bir gaza içerisinde her gün hem memlekette hem memleket dışında mazlumları korumak için teröristlerle mücadele içerisinde Elhamdulillah.gelin bizde MUHAMMED ' ÇİĞİMİZE,MEHMETÇİĞİMİZ ' E bu şerefli gazada yardım eli uzatalım CENAB ' I ALLAH CELLE CELALÜH ' E yalvaralım.

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym
Estağfirullah el azim ve etûbu ileyk

Elhamdulillah Ya Rabbi Şükür

Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ âli seyyidina Muhammed

Ya RABBEL ALEMİN,Ya RABBÜL ARŞİL AZİYM YA ZÜLCELALİ VEL İKRAM

Ya İLAHİ MUHAMMED ' ÇİK dediğimiz MEHMEDÇİĞ ' İMİZ HAZRETİ HÜSEYİNLER gibi HAZRETİ HAMZALAR gibi (ALEYHÜMÜSSELAM) zalimlerin üzerine yürümüş ve mazlumları kurtarmak için ve hatta şehit olup sana kavuşabilmek için gazaya tutuşmuştur.ya İLAHEL ALEMİN sen bu gazasında MEHMEDÇİĞ ' İMİZE yardım eyle ayaklarına sebat,gönüllerine sekinet ihsan eyle,bileklerine güç ver.Ya AZİZ gerçek galip sensin onları sana yalvarıyoruz muzaffer eyle,Ya KADİR her şeye kadir olan gücü yeten sensin sana yalvarıyoruz onları düşmanlarına karşı pek güçlü kıl,Ya HAFİZ senin koruduğuna kimse zarar veremez sen onları zarardan emin eyle.

Mazlumlarımız var mağdur bi çarelerimiz var,hastalarımız acı çekenlerimiz var,iftiraya uğrayıp perişan olanlar var ve daha nice nice musibete,belaya uğrayıp inleyenler var Ya İLAHEL ALEMİN biz bunları ne sayabilir nede gerçek hallerini bilebiliriz.ama sen hepsinden haberdarsın Ya RAHMAN ya RAHİM rahmet,merhamet ve lutfunla kuşat bizleri,yardım et bizlere düştüğümüz bataklıklardan kurtar bizleri,hacetimizi Fazlu Kereminle gider sana yalvarıyoruz.

Dünyada akan kan ve göz yaşı artık dursun Ya RABBEL ALEMİN,Ya RABBÜL ARŞİL AZİYM çabucak yetişecek rahmetine,mağfiretine,setretmene ihtiyacımız var.çocuklar ağlamasın,anaların babaların gözleri yaşla dolmasın sana yalvarırız lütfen inayetini bizlere ZATIN HAKKI İÇİN ihsan eyle Amin.

Elhamdulillah Ya Rabbi Şükür

Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ âli seyyidina Muhammed

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt